ARDIÇ YAĞI

Sponsorlu Bağlantılar

Ardic Yagi ve Faydalari

Ardic Yagi ve Faydalari

Ardıç Yağı

Ardıç Yağı Faydaları,Ardıç Yağının Faydaları,Ardıç Yağının saça faydaları,Ardıç Yağının Zararları,Ardıç Yağı Nasıl Kullanılır,Ardıç Yağı Sinüzit,Ardıç Yağı Sinüzitte Nasıl Kullanılır
Ardıç Yağı
Ardıç yağı belkide çoğumuzun ismini duymadığı bir şifalı yağ. Ama, Ardıç Yağının Faydası O kadar çokki, kullanan ve şifa bulanların, bırakamadığı vazgeçemediği bir alternetif tıp yardımcısı. Ardıç Yağının Faydaları Hakkında, sizlere bilgi vermek istiyorum.
Ardıç Yağının Faydaları
* Ardıç yağı kanı temizler, kandaki zehirli maddeleri dışarı atar. Kan yoluyla oluşan hastalıklara da engel olur. Ayrıca kansızlığa iyi gelir. Vücuttaki toksinleri temizlediği, iltihapları söktüğü, tıkanıklıkları açıp temizlediği için arındırıcı bitkisel kürlerde yer almaktadır.
* İdrar söktürücü, iştah açıcıdır.
* Mide ağrısına iyi gelir.
* Boğaz iltihabının giderilmesi için yarar sağlar.
* Saç dökülmesinde çok faydalıdır.
* Kandaki şeker miktarının düşürülmesinde yardımcı olaması nedeniyle alternatif tıpta sıkça kullanılan bir materyaldir ardıç yağı.
* Deri hastalıklarının tedavisinde,
* selülerin giderilmesinde,
* Ayrıca romatizma ve kramplarda da kullanılır.
* Sinüzit İçin Çok Faydalıdır.
Ardıç Yağı Sinüzit-Ardıç Yağı Sinüzitte Nasıl Kullanılır ?
Sinüzit tedavi edilmedi taktirde, kronikleşebilecek bir hastalıktır. Sinüzit soğuğu hiç sevmez ve en ufak bir üşütmede kendini gösterir. Burun tıkanıklığıyla birlikte görülen baş ağrıları dayanılmaz olabilir. Tıkanık burnunuzu açmayı çoğu zaman başaramazsınız. Ardıç Yağı Sinüzit Tedavisinde, büyük yardımcınız olacak türden. Burundan teneffüs edildiğinde tıkalı burnu açıyor, sinüsleri boşaltıyor, iltihabı söküyor. Sinüslerin boşalmasıyla büyük rahatlama sağlandığı gibi, buna bağlı baş ağrıları da sona eriyor. Sinüzit tedavisinde ardıç yağı burundan teneffüs edilerek uygulanır. Bunun yanında dahilen almak da, iltihap sökülmesine yardım edeceğinden etkiyi artırır.
Ardıç Yağı Zararları-Ardıç Yağının Zararları
Pek çok yararı olan yağın fazla mikatarda kullanılması ise yarar yerine zarar verecektir. Gereğinden fazla kullanılması özellikle de böbreklerde tahrişe neden olabilmektedir.
Ardıç Yağı Nasıl Kullanılır-Ardıç Yağı kullanımı
Dahilen; 2-3 damla bir fincan suya damlatılarak kullanılır. Haricen; uygulanacak yer kolanya ile temizlenir, ve bol miktarda yedirilerek tatbik edilir. Ayakta oluşan mantar hastalıklarında da sürülerek kaşıntı önlenir. Haricen; masaj yapılarak cilt altında toplanan yağ ve toksit maddelerin terleme yolu ile dışa atılmasını sağlayıp, tedavisine yardımcı olmaktadır.
Ardıç Yağı Faydaları,Ardıç Yağının Faydaları,Ardıç Yağının saça faydaları,Ardıç Yağının Zararları,Ardıç Yağı Nasıl Kullanılır,Ardıç Yağı Sinüzit-Ardıç Yağı Sinüzitte Nasıl Kullanılır

  1. Bu yazıya şimdilik yorum yazılmamış.
  1. Şimdilik geri bağlantı yok