Kategori: Cilt Bakımı ve Güzellik

İstenmeyen Tüyler İçin Yoğurt Suyu

Yoğurt sağlık açısından inanılmaz faydalı bir besin. Tabi ev yapımı yoğurttan bahsediyorum Endüstriyel yoğurtlardan değil. Yoğurdun bir diğer faydası da cilt güzelliğine olan katkıları. Cilt bakımında da sıklıkla kullanılan bir malzeme. Yoğurt kadar fayda sağlayan yoğurt suyu da yine sağlık ve güzellik için sıklıkla kullanılmakta.

PAYLAŞ TWEET
22 Nisan 2017
100

Evde Burun Küçültme Egzersizleri

Burun estetiği herkes için önemli konulardan bir tanesi. Herkesin burun yapısı farklı tabiki. Son dönemlerin en çok yapılan estetik operasyonlarının başında yer alan burun estetiği kişilerin psikoojik olarak kendilerini rahat hissetmelerini sağlıyor. Ayrıca burun estetiği sayesinde özgüveni kat kat artan insanların varlığı da bir gerçek.

PAYLAŞ TWEET
20 Nisan 2017
27

Anneniz ve Siz Toksik Anne Gurubunda mısınız?

Toksik besinler, toksik materyaller derken bir de toksik anneler konusu gündeme geldi. Hayatın her alanında rastlayabileceğiniz toksik insanlar, zehir saçan kişilikleri sayesinde adeta insan ruhuna asit yağmurları yağdırıyor. Hayatın tadını kaçırıyor. Hele bir de bu toksik kişi anne olunca durum daha vahim hale geliyor.

PAYLAŞ TWEET
15 Nisan 2017
20

Muhteşem Saçların Sırrı Sarımsak ve Zeytinyağında Gizli

Kadın olsun erkek olsun, sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmayı ister. Ama sanırım kadınlar saç bakımı konusunda çok daha hassas ve ilgili. Çünkü saç güzelliğin en vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi. Hal böyle olunca da kadınlar çok daha fazla saçları ile meşgul olup, çeşitli bakım yöntemleri uyguluyor.

PAYLAŞ TWEET
11 Nisan 2017
44

Topuklu Ayakkabı İle Kolay Yürümenin Püf Noktaları

Topuklu ayakkabı … Kadınların en büyük tutkularının başında yer alıyor. Topuklu ayakkabı için en zor durum ise, dengede yürümektir. Eğer topuklu ayakkabım olmadan çıkmam deyip de onlarla yürümekte zorlanıyorsanız bu günkü önerilerim tam size göre. Topuklu ayakkabıyla kolay yürümenin püf noktaları..

PAYLAŞ TWEET
09 Nisan 2017
45

Eski Mısır Kadınlarının Gençlik ve Güzellik Sırları

Eski Mısır kadınlarının güzellikleri dillere destan şekilde günümüze kadar gelmiş durumda. Meşhur Kleopatrayı ve dillere destan güzelliğini bilmeyenimiz yok sanırım . Peki o dönemlerde bile Mısırlı Kadınların bu kadar güzel ve çekici olmasının nedeni neydi?

PAYLAŞ TWEET
31 Mart 2017
135

Ayağı Vuran Topuklu Ayakkabıyla Nasıl Yürünür?

Topuklu ayakkabı ilk alındığında ayağı vurması kadınlar açısından son derece olağan bir durum olarak karşılansa da son derece acı veren ve gerçekten de uzun zaman alan bir süreçtir. Bu süreç korkunç bir süreç olmasının yanısıra, kadınlar topuklu ayakkabı tutkularından bir türlü vazgeçemezler.

PAYLAŞ TWEET
28 Mart 2017
43

Karbonatın Hiç Bilmediğiniz Kullanım Alanları

Karbonat hem son derece ekonomik, hem de son derece faydalı bir materyal. Eczanelerden ve ya bitkisel ürünler satan yerlerden kolaylıkla bulabileceğiniz karbonat hayatımızda pek çok kolaylık sağlıyor.

PAYLAŞ TWEET
22 Mart 2017
220

Kalıcı Dövmeyi Sildirmek Mümkün mü?

Son zamanlarda insanlar dövme yaptırma işine iyice kendisini kaptırdı. Ufak ya da kocaman dövmeleri pek çok insanda görmek mümkün. Özellikle genç nesil arasında çok yaygın olan kalıcı dövme, iyi düşünülerek yaptırılması gereken bir işlem.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2017
53

Aşırı Saç Dökülmesini Önleyen Doğal Saç Maskesi

Aşırı Saç Dökülmesi problemi pek çok insanın yaşadığı bir sorundur. Aşırı saç dökülmesi için kullanılan pek çok saç bakım ürünü de kimyasal madde içermesinden dolayı, saçlara fayda yerine zarar vermektedir. Aşırı saç dökülmesine bitkisel çözüm ile dur demek mümkün. doğal saç bakım maskeleri, aşırı saç dökülmesi probleminde sizin en büyük ve en doğal yardımcınız olarak hizmetinizde.

PAYLAŞ TWEET
16 Mart 2017
119

Topuklu Ayakkabı Açma Yöntemleri

Çok severek aldığınız topuklu ayakkabı ayaklarınızı sıkıyor ve geri iade etme şansınız da yok elbette. O kadar severek ve hatta aşık olarak aldığınız topuklu ayakkabılarınızı bir kenara mı atacaksınız? Ya da hiç kullanmadan ve hevesinizi almadan başkasına mı vereceksiniz?

PAYLAŞ TWEET
14 Mart 2017
58

Evde Doğal Deodorant Yapımı

Günümüzde kişisel bakım son derece önemli. Kişisel bakımın ilk şartı da ter kokmayan temiz bir vücuda sahip olmak. Ter kokusunu önleyen doedorantlar kozmetik mağazalarında çeşit çeşit satışa sunulmuş durumda.

PAYLAŞ TWEET
07 Mart 2017
119

Çocuklarınıza Asla Söylememeniz Gereken 3 Şey

Çocuk yetiştirmek oldukça zor bir zanaat. Çocukları yetiştirirken elimize ne kadar hakim olmamız gerekirse dilimize de o kadar hakim olmamız gerekir. Anne babalar kadar abiler ve ablalar da diline hakim olmalı. Bu eğitimi verecek olan da anne ve babalar.

PAYLAŞ TWEET
06 Mart 2017
78

Topuklu Ayakkabı Adları

Topuklu ayakkabı deyip geçmeyin. Onların da farklı farklı isimleri var. Dönem dönem bazı topuklu ayakkabılar moda oluyor. Iskarpinden tutun da makarna topuklu ayakkabıya kadar pek çok isim alan topuklu ayakkabıları isimleri, özellikleri ve görselleri ile sizlerle paylaşmak istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
26 Şubat 2017
119

1 Haftada Sivilceleri Yok Edip Cildi Sıkılaştıran Ev Yapımı Doğal Krem

Sivilceler kadın erkek pek çok kişinin ortak sorunu. Sivilcelerden kurtulmanın en doğal yolu da bu makalemizde gizli. Sivilcelerden kurtulmak sandığınız kadar da zor değil. Size önereceğim ev yapımı doğal krem sayesinde bir hafta gibi kısa bir sürede hem sivilcelerinizden kurtulacaksınız, hem de cildinizi sıkılaştıracaksınız.

PAYLAŞ TWEET
24 Şubat 2017
226
Yeniler

Manyetik Takılarla Tedavi Gerçek mi ?

Son zamanlarda herkesin merak ettiği ve araştırdığı bir konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Manyetik takılarla tedavi gerçek mi ? 1970 li yıllardan bu tarafa manyetik alan tedavisi ile ilgili pek çok çalışma yapılmış ve gerçekten de çok olumlu sonuçlar alınmıştır. Binlerce insan manyetik alan tedavisi sayesinde sağlığına kavuşmuş ve yaşam kalitesini yükseltmiştir.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
4216

Buzdolabınızın Kapağı Kapanmıyorsa Bir de Bu yöntemi Deneyin !

Buzdolabı bizim için hayati öneme sahip eşyalardan bir tanesi. İlk aldığınız zaman elbette bir sorun yok ama, zamanla özellikle dolap kapağındaki lastik sorun çıkarmaya başlıyor. Tam anlamıyla kapanmayan buz dolabı görevini yeteri kadar yapamadı için hem içindekiler bozuluyor, hem de buzdolabının ömrü kısalıyor.

PAYLAŞ TWEET
24 Nisan 2017
7

Etimek Tatlısı Tarifi

Ramazan ayı yaklaşıyor malum. Ramazan ayında en çok tüketilen şeylerin başında da tatlı geliyor. Bu gün sizlere Ramazan ayında da normal zamanlarda da rahatlıkla yapıp sevdiklerinize ve misafirlerinize keyifle ikram edebileceğiniz etimek tatlısı tarifi önereceğim.

PAYLAŞ TWEET
23 Nisan 2017
8

İstenmeyen Tüyler İçin Yoğurt Suyu

Yoğurt sağlık açısından inanılmaz faydalı bir besin. Tabi ev yapımı yoğurttan bahsediyorum Endüstriyel yoğurtlardan değil. Yoğurdun bir diğer faydası da cilt güzelliğine olan katkıları. Cilt bakımında da sıklıkla kullanılan bir malzeme. Yoğurt kadar fayda sağlayan yoğurt suyu da yine sağlık ve güzellik için sıklıkla kullanılmakta.

PAYLAŞ TWEET
22 Nisan 2017
100

Çörekotu Yağının Faydaları

Çörek otu sadece börekleri lezzetlendirmek için kullanılan bir bitki ya da baharat değildir. Çörek otunun sayısız mucizevi faydası bulunur. Bununla birlikte çörek otundan elde edilen çörek otu yağı da yine sayısız faydaları ile insanoğlunun hizmetindedir. Bu gün sizlere çörek otu yağının faydaları konusunda bilgiler sunacağım.

PAYLAŞ TWEET
21 Nisan 2017
208