• '.the_title().'

Benzer KonularDerya Baykal Nasıl 40 Kilo Verdi ?

Sağlıklı Beslenme/Zayıflama ve Diyet

12 Kasım 2013 yazan admin

Sponsorlu Bağlantılar

Derya Baykal Nasıl 40 Kilo Verdi ? Son günlerde pek çok kişinin sorduğu sorunun cevabını verelim istedik sizlere. Derya Baykalın Zayıflama Formülü,Derya Baykal Nasıl Zayıfladı,Karabuğday İle Nasıl Zayıflanır, Karabuğday Diyeti,Karabuğdayla Zayıflama,Karabuğday İle Zayıflama Formülü Ekranların Sempatik ismi Derya Baykal, diyabet hastalığı nedeni le kilo veremiyor ve sürekli olarak bundan şikayet ediyordu.. Ama artık Derya Baykalın kilo problemi tarihe karıştı. Çünkü karabuğday kürü ile tam 40 kilo verdi. Evet yanlış duymadınız.. 40 kilo verdi.Üstelik sadece kendisi değil kızları Derya (14 Kilo) ve Ferhan da (11 kilo) karabuğdayla zayıflama formülü sayesinde, kilo verdiler. Peki Derya Baykalın zayıflama formülü nedir?

Derya Baykalın Zayıflama Formülü,Derya Baykal Nasıl Zayıfladı,Karabuğday İle Nasıl Zayıflanır, Karabuğday Diyeti,Karabuğdayla Zayıflama,Karabuğday İle Zayıflama Formülü

Ünlü isimlerin zayıflamak konusunda sıklıkla başvurdukları isim, Şeyda Coşkun ile sıkı bir çalışma içine giren Derya Baykal ve kızları disiplinli bir program sonrasında, deyim yerindeyse eridiler. Derya Baykal, kızları ile birlikte diyet yaptıklarını ve bunun da çok faydasını gördüklerini belirtiyor. Şeyda Coşkun yiyecekleri hazırlamış. Onlarda disiplinli davranarak ve karabuğday kürünü uygulayarak, istedikleri kiloya inmeyi başarmışlar.

derya_baykal_nasil_zayifladiDerya Baykal yıllardır şeker hastalığı nedeni ile kilo problemi yaşamış. Ama karabuğday ile zayıflama formülü sayesinde, hastalığına rağmen kilo vermeyi başarmış. Üstelik söyldiğine göre, 29 beden pantolonların içine bile girebiliyomuş. Evde yemek yaparak ve karabuğday kürünü uygulayarak kilo veren Derya Baykal Karabuğday kürü nasıl yapılır sorusunun cevabını da veriyor hemen.. Biz de sizlerle paylaşmak istedik.. Buyrun..Karabuğday diyeti nasıl yapılır, hep beraber görelim. Karabuğday Kürü,Karabuğday Kürü Nasıl Yapılır,Karabuğday kürü nasıl hazırlanır Karabuğdayı diri kalacak şekilde haşlayın. Sonra elmayı kabuklarıyla rendeleyin. Üzerine 1 silme çay kaşığı tarçın ilave ettikten sonra karışımı karabuğdaya ekleyin. Sabahları tüketin. Derya Baykalın Zayıflama Formülü,Derya Baykal Nasıl Zayıfladı,Karabuğday İle Nasıl Zayıflanır,Karabuğday Diyeti,Karabuğdayla Zayıflama,Karabuğday İle Zayıflama FormülüYorumlar (3)

siz ne düşünüyorsunuz?

  • sdureyya diyor ki:

    karabugdayi nasil olur hanqi bitki oldugunu anlamadim aciklamasini verirsiniz cok sevinirim

  • sureyya diyor ki:

    karabugdayi nasil olur hanqi bitki oldugunu anlamadim aciklamasini verirsiz cok sevinirim

  • sureya diyor ki:

    karabugdayi ne oldugunu buldum.Bizde (azarbaycanda) tum marketlerde var birde ki cok ucuz.Uygulayacam Sizin diyetinizi.Insallah sagligima kovusacam.Tesekkurler size.