Ana sayfa > Cilt Bakımı ve Güzellik > EVDE DÜZ FÖN NASIL ÇEKİLİR ?

EVDE DÜZ FÖN NASIL ÇEKİLİR ?

Sponsorlu Bağlantılar

duz fon nasil cekilir

Düz Fön Nasıl Çekilir

Evde Düz Fön Nasıl Çekilir ?

Evde Fön Nasıl Çekilir,Evde Fön,Evde Fön Çekmek,Evde Düz Fön Nasıl Çekilir,Düz Fön Nasıl Çekilir, Düz fön,Düz Fön Nasıl Yapılır, Düz Fön Çekme
Evde Fön çekmek isteyen hanım okurlarımız için, evde nasıl fön çekilir konusunu anlatmak istiyorum. Evde Fön Çekmek sandığınız kadar zor bir iş değil. Buyrun Evde Düz Fön Çekmek nasılmış, beraber görelim.

Düz Fön Çekme,Evde Fön Çekmek,Evde Fön Nasıl Çekilir,Evde Fön
Düz Fön çekmek için, sadece 15 dakika ayırman yeterli. Üstelik uyglaman gereken sadece 5 adım var. Aşağıda vermiş olduğun 5 adımı uygularsan, saçların istediğin düzlükte olacaktır. Ama, evde düz fön çekmek için saçlarının orta uzunlukta ve hafif dalgalı olması gerekir. Çok uzun veya kıvırcık saçlar için kuaföre gitmelisin.
Düz Fön Nasıl Yapılır ?
1. Adım : Saçlarınızı yıkadıktan sonra, biraz nemini almak için kurutmalısınız. Kuruturken saçlarınızı kırmayacak, yumuşak bir fırçayla bir yandan taramanızda fayda var.
2. ve 3. Adım : Saçlarınızın tepesinden bir tutamı tokayla tutturun.Böylece hareket alanınız genişleyecektir. Yanlarını dipten uca doğru saç kurutma makinesi yada saç düzleştirici makineler yardımıyla fön çekerek şekillendirin. Tüm işlemi bitirmeden uçlarını bir kez daha fönle düzleştirin. Çünkü saçın en çabuk yıpranan ve darbe alan kısımları uç kısımlardır.
4. Adım : Sıra, saçlarınızın arkasına geldiğinde öncelikle tepeden topladığınız saçlarınızın ensede kalan kısmına fön çekmelisiniz .
5 . Adım : İşte son kısım! Başınızın tepe kısmında kalan saçlarınızı en son ve en yoğun şekilde fönlemelisiniz.
Evde Düz Fön Nasıl Çekilir,Evde Fön Nasıl Çekilir,Evde Fön,Evde Fön Çekmek, Düz Fön Evde Nasıl Çekilir,Düz Fön Nasıl Çekilir, Düz fön,Düz Fön Nasıl Yapılır, Düz Fön Çekme

  1. Bu yazıya şimdilik yorum yazılmamış.
  1. Şimdilik geri bağlantı yok