Ana sayfa > Prof Dr İbrahim Saraçoğlu > İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN BÖBREK TAŞLARI İÇİN AVAKADO YAPRAĞI KÜRÜ

İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN BÖBREK TAŞLARI İÇİN AVAKADO YAPRAĞI KÜRÜ

Böbrek taşı hastalarına, son derece fayda sağlayan avakado yaprağı kürümüzün tarifi, Dr. İbrahim Saraçoğlundan.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 yemek kaşığı kurutulmuş avakado yaprağı (kurutulmuş olması şarttır.)
* 1 çay bardağı su,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyu kaynatın. avakado yaprağını içine atıp, 8 dak kaynatın. Günde 1 çaybardağından fazla olmamak kaydıyla, 15 gün kullanın.

 1. GÖKBEN
  Salı, 16 Eyl 2014 zamanında 12:00 | #1

  8 AYLIK BEBEİĞİMDE 4 çarpı 4 büyüklüğünde taşlar bulunmaktadır bir çok ilaç tedavisi yapıldı ama taşlarını düşüremedi lazer ile parçalanacakmış hocam bende bebeğimin ameliyat masasına yatmasını istemiyorum avokadonun yaş yaprağından yapsam olurmu her hangi bir zararı olurmu ?

  • admin
   Perşembe, 18 Eyl 2014 zamanında 11:16 | #2

   Bitkisel kürlerin 15 yaşın altında kullanılması çok sakıncalıdır. O sebeple bu kürü bebeğinize uygulamanız kesinlikle önerilmez. Doktorunuzun yönlendirmelerini dinleyerek çok daha sağlıklı bir tedavi süreci geçiririsiniz. Allah acil şifalar versin..

 2. merve
  Salı, 14 Eki 2014 zamanında 21:47 | #3

  böbreğimde taş var ayrıca idrar yolu enfeksiyonu için cipro kullanıyorum antibiyotik alırken avokado kürü uygulayabilir miyim??

 3. yusuf silgan
  Cumartesi, 22 Kas 2014 zamanında 17:08 | #4

  hocam annem 76 yaşında böbreklerinde bir gittigimizde 6 mm daha sonra gittigimizdeyse 8 mm capında taşlar oldugu söylenmiştiler lazere gelmez ameliyatta demiyorlar ama annem de çok ağrı ve sık idrara cıkmak sorununu yaşıyor sizin avakado kürünü bu durumda kullana bilirmiyiz. Şimdiden çok teşekürler vereceginiz tafsiyeniz için ALLAH razı olsun.

  • admin
   Pazar, 23 Kas 2014 zamanında 12:08 | #5

   Sayın okurumuz önceliki olarak geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Bu sayfa Sayın İbrahim Saraçoğlunun resmi sayfası değildir. Sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmış şahsi bir sitedir. Doktorunuzla göeüşüp kürü uygulamanızın uygun olup olmadığını sormanız annenzin sağlığı açısından son erece önemlidir. Hekiminiz onay verdikten sonra kürü uygulamanız daha doğru olur.

Yorum Sayfası
1 2 3 1233
 1. Şimdilik geri bağlantı yok