Benzer KonularKADİR DOĞULU KİMDİR-KADİR DOĞULU BİYOGRAFİSİ

Tv-Sinema-Magazin

28 Aralık 2010 yazan admin

Sponsorlu Bağlantılar

KADİR DOĞULU

KADİR DOĞULU

Kadir Doğlu Kimdir-Kadir Doğlu Biyografisi

Kadir Doğulu ismini, Küçük Sırlar Dizisi ile, hepimiz öğrendik. Kadir Doğlu Kimdir, Kadir Doğlu Biyografisi, Kadir doğlu Kaç yaşında sorularının cevabı burada.
Kadir Doğlu Nereli-Kadir Doğlu Kaç Yaşında
Kadir Doğlu Mersin Doğumlu. 1983 Yılında doğmuş. Kadir Doğlu 28 Yaşında.
Kadir Doğlu Kimdir ?
Kadir Doğulu, ilk büyük çıkışını Sinem Kobal ile birlikte oynadığı ve Ali karakterini canlandırdığı Küçük Sırlar dizisindeki rolüyle yapmıştır. Kemal Doğulu’nun kardeşidir.
Kadir Doğlu Biyografi
Kadir (28) ve Kemal Doğulu (31) kardeşler… Birçok kişi onların ismini Kadir Doğulu’nun Hande Yener’le yaşadığı aşktan sonra duydu. Ama işin aslı öyle değil. Doğulu Kardeşler 10 yılı aşkın süredir aralıksız çalışıyor. Kemal Doğulu, Hande Yener’den Demet Akalın’a pek çok kişinin imaj danışmanlığını yapıyor. Klip ve fotoğraf çekiyor. Kardeşi Kadir Doğulu’nun bir menajerlik şirketi var. Aynı zamanda yeni bir diziye hazırlanıyor ve son günlerin popüler mekanı Piyasa’yı işletiyor.
Kadir Doğlu Biyografisi
Doğulu kardeşler Mersin’de ev hanımı bir anne ve işçi emeklisi bir babanın çocukları olarak dünyaya geldi. Beş çocuklu ailede bütün çocukların yaşları birbirine yakın olunca aralarında abi kardeş ilişkisinden çok arkadaşlık ilişkisi kuruldu. Babalarının çalışmak için ABD’ye gitmesiyle de erken yaşta sorumluluk altına girip çocuk yaşlarda iş hayatına atıldılar. Kadir Doğulu, 10 yaşında mahalle esnafının yanına girdi. Abisi Kemal Doğulu yaz aylarında bisikletçide, bakkalda iş yaptı.
Kadir Doğulu Twitter Adresi-Kadir Doğulu Facebook Adresi
Kadir Doğulu Twitter Adresi : twitter.com/kadirdogullu
Kadir Doğulu Facebook Adresi : www.facebook.com/Kadir Dogulu
Kadir Doğlu Resimleri

KADİR DOĞULU BİYOGRAFİSİ

KADİR DOĞULU BİYOGRAFİSİ

KADİR DOĞULU RESİMLERİ

KADİR DOĞULU RESİMLERİ

KADİR DOĞULU

KADİR DOĞULU

KADİR DOĞULU KİMDİR

KADİR DOĞULU KİMDİR

Kadir Doğulu, Kadir Doğulu Kimdir,Kadir Doğlu Biyografi,Kadir Doğlu Biyografisi,Kadir Doğulu Kaç Yaşında,Kadir Doğlu Nereli,Kadir Doğulu Twitter,Kadir Doğulu FacebookYorumlar (77)

siz ne düşünüyorsunuz?

 • ayça diyor ki:

  Seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 • ayça diyor ki:

  Unutmaaaa bir çok kişiyi severim ama sen çok başkasın fatih harbiye ye de çok yakışıyosun nerimanın yerinde de olmayı çok fazla istiyorum……….

 • roza diyor ki:

  Merhaba.ban turkmenistanliyim. Kucuk sirlarida fatih harbiyenide izledim ve garcek hayatdada cok efendi biri oldugunuzu anladym. Cokda beyeniyorum.supersin.ve buradan size saygilarimi iletiyorum.kemalbey hakkindada ayni dusuncedeyim.

 • NURAY diyor ki:

  SENI SEVIYORUMMMMMM KADIR DOGULU…..KARDESINIZI DE OYLEEE…….