Benzer KonularKaşıntıya Ne İyi Gelir?

Sağlık

13 Haziran 2012 yazan admin

Sponsorlu Bağlantılar

Kaşıntı bazı insanlara allerjik reaksiyon olarak ortaya çıkar: Bazı insanlarda da troid hastalıkları gibi hastalıklar neticesinde ortaya çıkar. Eğer cildinizde sürekli kaşıntı probleminiz var ise, bu konu hakkında bilgi almak ve gereken tetkikleri yaptırmak için öncelikli yapmanız gereken şey bir hekime müracaat edip muayene olmaktır. Kaşıntıya Ne İyi Gelir sorusunun yanıtını vermek istiyoruz bu gün sizlere. Son derece etkili ve kolay uygulanabilir formülümüze makalemizin sonundan ulaşabilirsiniz. Kaşıntıya İyi Gelen,Kaşıntıya Evde Çözüm,Kaşıntıya Doğal Çözüm,Kaşıntıya Son,Kaşıntıya Karşı İlaç,Kaşıntıya Ne İyi Gelir,Kaşıntıya İyi Gelen Şeyler..Merhaba sevgili okurlarım. Bu günkü makalemizi kaşıntıya iyi gelen şeyler konusuna ayırdık. Kaşıntıya ne iyi gelir dersiniz ? Aslında düşündüğünüz gibi, bir bitkiden bahsetmeyeceğim. Kaşıntıya iyi gelen şeyler başında aspirinin geldiğini biliyor muydunuz ? Evet ben de pek çoğunuz gibi şaşırdım. Kaşıntıya evde çözüm arayan okurlarımız için kolay ve etkili bir tarif vermek istiyorum.

kasintiya_ne_iyi_gelir

Kaşıntıya İyi Gelen,Kaşıntıya Evde Çözüm,Kaşıntıya Doğal Çözüm,Kaşıntıya Son,Kaşıntıya Karşı İlaç,Kaşıntıya Ne İyi Gelir,Kaşıntıya İyi Gelen Şeyler

Kaşıntıya doğal çözüm olarak adlandırdığımız tarifi vermeden önce, kullanacağımız malzemeleri sayalım..

Gerekli Malzemeler ;

  • 4 adet aspirin tablet,
  • Bir miktar nemlendirici,

Kaşıntı İçin Aspirin Nasıl Kullanılır?

Aspirinleri ezip toz haline getirin. Elde ettiğiniz tozu bir miktar nemlendiriciyle karıştırıp kaşınan bölgeye sürün. Bu losyon Aspirin’in cilde nüfuz etmesini sağlayacak ve kaşıntıyı durduracaktır. Çok etkili bir yöntemdir.Kaşıntıya İyi Gelen,Kaşıntıya Evde Çözüm,Kaşıntıya Doğal Çözüm,Kaşıntıya Son,Kaşıntıya Karşı İlaç,Kaşıntıya Ne İyi Gelir,Kaşıntıya İyi Gelen ŞeylerYorumlar (19)

siz ne düşünüyorsunuz?