Kirpikleri Uzatmak ve Gürleştirmek İçin Doğal Çözüm

Sponsorlu…Kirpiklerinizin daha uzun ve daha gür olmasını istiyorsanız, çok kolay bir yöntemle bunu başabilmeniz münün. Pek çok bitkisel yağ, kirpikleri güçlendirmek için kullanılabiliyor. İşte sizler için, kirpikleri uzatan ve kirpikleri gürleştiren iki yarı tarifimiz var.

Gerekli Malzemeler

  •  1 bardak kaynar su
  • 1 çay kaşığı hint yağı
  • 12 gr kakao yağı(1 yemek kaşığından biraz az)

kirpikleri_gurlestirmek_icin_dogal_formul

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

Kaynar suyun içine her iki yağı da ekleyip karıştırın. Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip ben mari usulü ile, krem kıvamına gelene kadar ısıtın.  Karışımı soğutup, 15 gün boyunca, yatmadan önce gözlerinize kaçırmadan, dikkat ederek kirpiklerinize sürün.Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.

Kirpikleri Gürleştiren Formül

Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırıp 15 gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.

Kaş ve kirpikleri uzatmak için Aloeveralı lips için BURAYA tıklayınız. Sağ üst köşede alışveriş yap butonuna tıklayıp, Kişisel Bakım ürünleri kategorisinden 22 kodlu ürünü seçiniz. Kaş ve kirpiklerinize sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa sürünüz.)

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kirpikleri Uzatmak ve Gürleştirmek İçin Doğal Çözüm” hakkında 21 yorum var

  • hale

    Merhaba arkadaslar.. benim kirpiklerim tam istedigim uzunlukta ama seyerk. Rimel falan cektigimde pek hos durmuyor. Bana neler onerebilrsnz gurlesmesi icin :'(

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar