KİRPİKLERİ UZATMAK VE GÜRLEŞTİRMEK İÇİN DOĞAL ÇÖZÜM

Kirpiklerinizin daha uzun ve daha gür olmasını istiyorsanız, çok kolay bir yöntemle bunu başabilmeniz münün. Pek çok bitkisel yağ, kirpikleri güçlendirmek için kullanılabiliyor. İşte sizler için, kirpikleri uzatan ve kirpikleri gürleştiren iki yarı tarifimiz var.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 bardak kaynar su 
* 1 çay kaşığı hint yağı
* 12 gr kakao yağı(1 yemek kaşığından biraz az)
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kaynar suyun içine her iki yağı da ekleyip karıştırın. Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip ben mari usulü ile, krem kıvamına gelene kadar ısıtın.  Karışımı soğutup, 15 gün boyunca, yatmadan önce gözlerinize kaçırmadan, dikkat ederek kirpiklerinize sürün.Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın. 
KİRPİKLERİ GÜRLEŞTİREN FORMÜL : Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırıp 15 gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“KİRPİKLERİ UZATMAK VE GÜRLEŞTİRMEK İÇİN DOĞAL ÇÖZÜM” hakkında 21 yorum var

  • hale

    Merhaba arkadaslar.. benim kirpiklerim tam istedigim uzunlukta ama seyerk. Rimel falan cektigimde pek hos durmuyor. Bana neler onerebilrsnz gurlesmesi icin :'(