Benzer KonularKİST İÇİN BİTKİSEL TEDAVİ

Şevki Güngör

2 Ekim 2010 yazan admin

Sponsorlu Bağlantılar

KİST İÇİN ŞİFALI BİTKİLER

KİST İÇİN ŞİFALI BİTKİLER

Kist İçin Bitkisel Tedavi

Bitkisel Tedavi, Kist İçin, Kist İçin Bitkisel Çözüm, Kist İçin Bitkisel İlaç, Kist İçin Faydalı Bitkiler, Kist İçin Kür, Kist İçin Şifalı Bitkiker
Şevki Güngör Kist Ve Yağ Bezesi İçin Şifalı Bitkiler
Şevki Güngör Memede Oluşan Kistler İçin Şifalı Bitkiler, Şevki Güngör Yumurtalık Kisti

Ege Lokmanı Şevki Güngör, vücutta oluşan kistler ve yağ bezeleri için, şifalı bitki kürleri önerdi. Özellikle kadınlarda sıklıkla rastlanan yumurtalık kistleri, miyomlar, meme kistleri   ve yağ bezeleri için, kekik suyu, biberiye suyu, karabaş suyu karıştırıp içilir. Ayrıca, çoban çantası bitrkisini çayı ve suyu da çok faydalıdır.
Vücut kistleri için, çok fayda sağlayan bir macun tarifi de veren Şevki Güngörün tarifi aşağıda verilmiştir.
GEREKLİ MALZEMELER:
* keten tohumu,
* Üzüm çekirdeği,
* zencefil,
* Çörekotu,
* Polen,
* Zerdeçal,
* Isırgan tohumu,
* Bal veya pekmez,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün malzemeler karıştırışlır. Günde 2 tatlı kaşığı aç karnına kullanılır. 3-4 ay kullanmak gerekir. Bu macun, 3-5 cm büyüklüğündeki kistler için için faydalıdır. Daha büyük olanlar için tesir etmez.
Bitkisel Tedavi, Kist İçin, Kist İçin Bitkisel Çözüm, Kist İçin Bitkisel İlaç, Kist İçin Faydalı Bitkiler, Kist İçin Kür, Kist İçin Şifalı Bitkilker, Şevki Güngör Kist Ve Yağ Bezesi İçin Şifalı Bitkiler, Şevki Güngör Memede Oluşan Kistler İçin Şifalı Bitkiler, Şevki Güngör Yumurtalık KistiYorumlar (12)

siz ne düşünüyorsunuz?

  • zeliha sevim diyor ki:

    hocam ıyı aksamlar annemde diş kisti var cene kısmında bırazda şişlik var doktara gııtnde amelıyat dedı ve annem olmamm dıyor
    bıtkısel olrak sızler anneme o kistın gecmesi için hangi bitkiselleri önerırrsınız yardımcı olursanız cok sevınırız sımdıden tesekkurler cevap beklıyorum saolun..