Benzer KonularMİGREN İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER

Şifalı Bitkisel Çaylar

25 Kasım 2008 yazan admin

Sponsorlu Bağlantılar

Migren, sebebi tam olaraka tespit edilememiş bir hastalık. Ama, daha çok kadınlarda ve çok stresli insanlarda görüldüğü tespit edilmiş. Migren hastaları için, şifalı bitkilerden oluşan kürlerimiz, epey yararlı olacak gibi görünüyor.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 tatlı kaşığı defne yaprağı,
* 1 tatlı kaşığı,
* 1 tatlı kaşığı fesleğen,
*  2 su bardağı kaynatılmış su
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyun içene,  hafif ezilmiş defne, oğul otu ve fesleğen koyularak 15 dakika demlenecek. Demlenen bu sıvı karışımı ılık olarak yudumlanarak yavaş yavaş içilmeli. Şeker hastalığı olmayanlar bir kaşık bal ile tatlandırabilirler. Günde 2-3 fincan içilecek olan u çay, 1 ay boyunca içilmelidir. Gün içerisinde çay, kahve yerine adaçayı, ıhlamur, oğul otu bitki çaylarının tercih edilmesi çok daha faydalıdır.Yorumlar (45)

siz ne düşünüyorsunuz?

 • salih diyor ki:

  merhaba arkadaşlar üç yıldır bu ıstırabı çekiyorum.Artık hayatım allak bullak oldu.Eğer kim rasim beyin formülünü öğrendiyse banada söylesin.Allah rızası için,artık dayanamıyorum.

 • yasemin diyor ki:

  slm rasim ve mesut abilerm allah rızası için şu çözümleri bana da söyleyebilir msniz annem o ağrıyla kıvandıkça ömrümden ömür gidior :(

 • FATMA KÜÇÜK diyor ki:

  burda herkez sormuş bitkiyi ama cevap göremedim. allah rızası için ne kullandıysanız yazında bizleri de kurtarın. 20 gündüz ne gece ne gündüzüm kaldı.5 yaşındaki oğlum halimi görüce yanıma yaklaşmıyor. korkuyor.yardımcı olun…lütfen.

 • gülay diyor ki:

  ardınç yağını ağrı gelince kullanın 1 ay sonra ataklarınız azalıcak ve daha sonra tamamemn geçicek abim bu şekilde kurtuldu isteyenlere başka kürlerde tarif edebilirim akrabalarımdan çogunda migren ardı çok şükür geçirdiler