Benzer KonularSARIMSAK LİMON MUCİZESİ

Mucize Besinler, Sağlık

17 Ocak 2012 yazan admin

Sponsorlu Bağlantılar

Sarımsak Limon Karışımı
Sarımsak Limon Karışımı

Sarımsak Limon Mucizesi

Sarımsak Limon Kürü,Sarımsak Limon,Sarımsak Limon Mucizesi,Limon sarımsak,Limon Sarımsak Kürü, Limon ve Sarımsak,Limon ve Sarımsak Mucizesi
Limon ve Sarımsak Karışımı

Limon ve sarımsak, deyim yerindeyse muciler yaratıyor. O kadar çok faydası var ki. Sarımsak limon kürü uygulayan kişinin, tüm vücudu yenileniyor desek yeri var. Öncelikle Limon ve sarımsak karışımı faydaları hakkında bilgi verelim. Arkasından Sarımsak limon kürü nasıl yapılır, onu anlatalım.
Sarımsak Limon Kürü,Sarımsak Limon,Sarımsak Limon Mucizesi,Limon sarımsak,Limon Sarımsak Kürü, Limon ve Sarımsak,Limon ve Sarımsak Mucizesi,Limon ve Sarımsak Karışımı
* Öncelikli olarak sarımsak limon kürü, damar iltihaplanmalarını tedavi ediyor. Tıkanmış damarları açıyor. Damar sertliğini ve yüksek tansiyonu önlüyor.
* Özellikle kolesterol poblemi olan kişiler için, son derece faydalı.  kolesterol düşürmek için birebir. Üstelik, vücuttaki zararlı yağların yakılmasını ve kilo vermeyi de de sağlıyor.
* Bazal metabolizmayı hızlandırdığı için, yağların daha hızlı yakılmasını sağlıyor. Fakat iştah açıcı özelliği olduğundan, bu dönemde, diyete dikkat edilmesi gerekiyor.
* Yüksek şekeri düşürüyor ve pankreasın yenilenmesine yardımcı oluyor.
* Böbrek ve safra taşlarının eritilmesini sağlıyor.
* İdrar söktürücü özelliği bulunuyor.
* Vücuttaki şişlik ve ödemin giderilmesini sağlıyor.
* Bir çeşit mide mikrobu olan ve midede çeşitli hastalıklara neden olan Helycobacter pylori mikrobunu öldürür ve ülseri önler.
* Oniki parmak bağırsağı ülserini tedavi eder.
* Romatizmadan kaynaklı iltihapları bertaraf eder. Her türlü romatizma ağrısını dindirir.
* Kireçlenmeyi önler. Eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlar. Her türlü ağrıyı kesici özelliği vardır.
* Beyin hücrelerini ve tüm sinir sistemini yeniler. İleri
* Beyin hücrelerinin ve tüm sinir sisteminin yenilenmesini sağlıyor , sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını arttırıyor, felçlere ve vertigoya fayda veriyor.
* Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü allerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt allerjilerini kökünden kesiyor, kansere karşı tüm vücudu koruyor..
* Sarılığa da çok iyi gelir.
Sarımsak Limon Kürü,Sarımsak Limon,Sarımsak Limon Mucizesi,Limon sarımsak,Limon Sarımsak Kürü, Limon ve Sarımsak,Limon ve Sarımsak Mucizesi,Limon ve Sarımsak KarışımıYorumlar (3)

siz ne düşünüyorsunuz?