Benzer KonularŞEMS ASLAN 5 GÜNDE 2 KİLO

Şems Aslan Güzellik Uzmanı

17 Mayıs 2010 yazan admin

Sponsorlu Bağlantılar

Şems Aslan yaza hazırlıklı ve fit girmek isteyen hanımlar için, muhteşem ve kolay bir zayıflama formülü verdi.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 adet kırmızı pancar (çiğ olacak),
* 1 adat havuç,
* 3 adet yeşil ve ekşi elma,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Malzemeleri kabuklarıyla rendeleyip, karıştırın. 150-170 dereceye kadar ısıtılmıuş fırına koyup, yakmamak kaydıyla, 30-35 dakika kavurun. Elde ettiğiniz malzemeden, 2 yemek kaşığı  miktarı, bir bardak kaynar suyun içerisine  koyup, 5 dak. demlendirin. Zayıflamak için, sabah ve akşam aç karnına 1 bardak için. 5 gün kullanın.
Ayrıca sürekli ilaç kullananlar için, sabah aç karnına 1 bardak içilmesi, ilacın toksik etkisinin vücuttan atılmasını sağlayacaktır.Yorumlar (7)

siz ne düşünüyorsunuz?

 • nazlı diyor ki:

  mrb ben birşey sorucam bu küre 3 elmamı koycaz 1 elmamı çoğu sıtede 1 elma diyorbirde 2 havuç diyor hangisini yapıcaz bilgilendirirsenız sevinirim

  • admin diyor ki:

   Şems Hanımın söylediği 3 elma idi. ama o sadece birisini kullandı. Siz tüm malzemeleri hazırlayıp fırında kurutup kapalı bir kavanozda saklayabilirsiniz. Ya da 1 elma kullanıp, bitince yenisini hazıarlayabilirsiniz.

 • nazlı diyor ki:

  birde bu kuru sadec e 5 gün mü kullanıcaz ben 10 gündr kullanıyorum başka hiçbişey de içmiyorum siyah çay dahi içmiyorumy

  • admin diyor ki:

   zaten kürümüz 5 günde 2 kilo vermeyi hedefliyor. O yüzden Bu kür 5 gün kullanılmalıdır. ama istenirse, 1 hafta ara verilip, 5 günlük bir kür daha uygulanabilir.

 • yasemin diyor ki:

  ben malzemeyi yaptım ama cıvık oluyor kurumuyo acaba bütün malzemeyi rendeledikten sonra suyunu sıkmamız mı lazım yoksa öylece tepsiye koymamaız mı lazım çünkü çok sulanıyo.

 • yıldız diyor ki:

  zayıflatıyormu canlarımmmmmmmmm