Etiket: ÇÖREKOTU YAĞININ FAYDALARI
Yeniler

Manyetik Takılarla Tedavi Gerçek mi ?

Son zamanlarda herkesin merak ettiği ve araştırdığı bir konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Manyetik takılarla tedavi gerçek mi ? 1970 li yıllardan bu tarafa manyetik alan tedavisi ile ilgili pek çok çalışma yapılmış ve gerçekten de çok olumlu sonuçlar alınmıştır. Binlerce insan manyetik alan tedavisi sayesinde sağlığına kavuşmuş ve yaşam kalitesini yükseltmiştir.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
2188

Makyaj Malzemelerinin Hep Gözardı Edilen Zararları

Makyaj yapmak kadınlar için ayrı bir keyif ve vazgeçilmez bir unsurdur. Hiç makyaj yapmam diyen bir kadın bile en azından bir ruj ya da bir rimel kullanır. Kullanılan makyaj malzemelerinin kaliteli ve yeni ürünler olması çok önemlidir.

PAYLAŞ TWEET
09 Haziran 2016
50

Göz Şekline Göre Makyaj Önerileri

Göz makyajı bakımlı bir hanımın olmazsa olmazıdır. Ama göz makyajı yapmanın da bazı püf noktaları ve kuralları vardır. Göz şekline göre makyaj yapmak sizin için çok daha etkili sonuç almanın birinci kuralıdır.

PAYLAŞ TWEET
10 Mayıs 2016
86

Cinsel İsteksizlik İçin Orgazm Aşısı

Cinsellik hayatın bir parçası. Her ne kadar ülkemizde halen en büyük tabulardan bir tanesi olsa da, kadın ve erkek için hayatın ve neslin devamının vazgeçilmezi. Buna rağmen bazı kişilerde cinsel isteksizlik olduğu da bir gerçek. Peki cinsel isteksizlik çözümsüz bir sorun mu?

PAYLAŞ TWEET
30 Nisan 2016
110