Etiket: Göz Altı Şişmesinin Nedenleri
Yeniler

Manyetik Takılarla Tedavi Gerçek mi ?

Son zamanlarda herkesin merak ettiği ve araştırdığı bir konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Manyetik takılarla tedavi gerçek mi ? 1970 li yıllardan bu tarafa manyetik alan tedavisi ile ilgili pek çok çalışma yapılmış ve gerçekten de çok olumlu sonuçlar alınmıştır. Binlerce insan manyetik alan tedavisi sayesinde sağlığına kavuşmuş ve yaşam kalitesini yükseltmiştir.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
1341

Su Hakkında Hiç Bilinmeyen 13 Sıradışı Bilgi

Su, hayat kaynağı, hayatımızdaki olmazsa olmaz yegane ihtiyaçların başında yer alıyor. Dünyanın %70’nin, vücudumuzun ise büyük bölümünün (Kanda %92, kemiklerde %22, kaslarda ise %75 oranında su bulunur) su olduğunu düşünürsek susuz yaşamak imkansız. Ancak bir kaç gün susuzluğa dayanılabilir.

PAYLAŞ TWEET
30 Ocak 2016
15

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi Siyah Beyaz

Geçtiğimiz bir kaç sezon oynadığı dizilerle ekranlarda fırtına gibi esen Kıvanç Tatlıtuğ Kurt Seyit ve Şura dizisinde, umduğunu bulamamış ve dizi düşünülenden erken final yapmıştı. Bu diziden sonra bir süre ekranlara ara veren Kıvanç Tatlıtuğ, yeni bir dizi projesi ile yeniden adından söz ettirmeye başladı.

PAYLAŞ TWEET
28 Ocak 2016
18

Yorgunluk ve Stres Giderici Doğal Çay Tarifi

Yoğun çalışma temposu, ev hayatı ve sosyal haya arasında sıkışıp kalmış tüm toplum. Bunun doğal sonucu olarak da yorgunluk ve stres beraberinde geliyor ve her ne hikmetse, geldiğinde de kalıcı olarak bizimle yaşamaya başlıyor. Psikoterapi ve psikiyatrik ilaçlar da artık insanların kullanmak istemediği yöntemler.

PAYLAŞ TWEET
27 Ocak 2016
33

Dünyanın En Gizemli 8 Bölgesi

Dünya üzerinde öyle yerler var ki, bu yerlerin gizemi çözülebilmiş değil. Pek çok insan da bu gizemli yerlere akın ederek ziyarette bulunuyor. Kayıp şehirler, tuhaf yerler, yer altı şehirleri gibi yerler gerçekten de hem büyüleyici, hem de gizemli olma özelliği ile pek çok insanın dikkatini çekiyor.

PAYLAŞ TWEET
26 Ocak 2016
20