Etiket: İLTİHAP SÖKTÜRÜCÜ BESİNLER
Yeniler

Manyetik Takılarla Tedavi Gerçek mi ?

Son zamanlarda herkesin merak ettiği ve araştırdığı bir konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Manyetik takılarla tedavi gerçek mi ? 1970 li yıllardan bu tarafa manyetik alan tedavisi ile ilgili pek çok çalışma yapılmış ve gerçekten de çok olumlu sonuçlar alınmıştır. Binlerce insan manyetik alan tedavisi sayesinde sağlığına kavuşmuş ve yaşam kalitesini yükseltmiştir.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
2781

2016 Yılında En Çok İzlenen Yabancı Diziler

TV dizileri her daim izleyicilerin gözdesi olmuştur. Yerli diziler dışında, bir de tüm dünyada oldukça çok ses getirmiş ve sıkı bir hayran kitlesi edinmiş diziler de var. Bu gün sizler için 2016 yılında en çok izlenen yabancı diziler hakkında bir derleme yaptım. Dünya hangi dizileri izlemiş hep birlikte bir göz atalım.

PAYLAŞ TWEET
30 Eylül 2016
6

Çin Takvimine Göre Kaç Yaşındasınız ?

Çin takvimini genellikle hanımlar bebeklerinin cinsiyeti konusunda fikir sahibi olmak için kullanırlar. Nasıldır bilinmez ama, pek çok hanımda bebeğin cinsiyeti konusunda doğru sonuç verdiğine inanılır. Çin Takvimi sadece bebek cinsiyet belirlemek amacı ile kullanılmıyor elbette.

PAYLAŞ TWEET
14 Ağustos 2016
55

Makyaj Malzemelerinin Hep Gözardı Edilen Zararları

Makyaj yapmak kadınlar için ayrı bir keyif ve vazgeçilmez bir unsurdur. Hiç makyaj yapmam diyen bir kadın bile en azından bir ruj ya da bir rimel kullanır. Kullanılan makyaj malzemelerinin kaliteli ve yeni ürünler olması çok önemlidir.

PAYLAŞ TWEET
09 Haziran 2016
126