Etiket: İLTİHAP SÖKTÜRÜCÜ BESİNLER
Yeniler

Manyetik Takılarla Tedavi Gerçek mi ?

Son zamanlarda herkesin merak ettiği ve araştırdığı bir konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Manyetik takılarla tedavi gerçek mi ? 1970 li yıllardan bu tarafa manyetik alan tedavisi ile ilgili pek çok çalışma yapılmış ve gerçekten de çok olumlu sonuçlar alınmıştır. Binlerce insan manyetik alan tedavisi sayesinde sağlığına kavuşmuş ve yaşam kalitesini yükseltmiştir.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
3034

Şampuanın İçine Doğum Kontrol Hapı Katarsanız Ne Olur ?

Saçlar.. Bakımlı, ışıl ışıl ve muhteşem görünmesini hangi kadın istemez ki. Güzelliğin ve dişiliğin en belirleyici unsuru. Özellikle, kış mevsiminde hava şartlarının ağırlığı, kimyasallar, saç boyaları, yetersiz ve sağlıksız beslenme sonucunda saçlarımız hiç de istediğimiz gibi değil.

PAYLAŞ TWEET
04 Aralık 2016
2

Tarçınlı Süt Mucizesine Şahit Olun!

Tarçını da sütün de tek başlarına pek çok faydası var. Her ikisinin de evden eksik edilmemesi gerektiği bir gerçek. Ama bir de bu ikilinin bir arada kullanıldığını düşünün. Tarçın ve süt karışımı özellikle Hindistan’da mutlaka birlikte kullanılan bir içecektir.

PAYLAŞ TWEET
03 Aralık 2016
3

Zencefilin Kadınlar İçin Faydaları

Zencefil gerçek anlamda mucize bitkilerden bir tanesi. Ağrı kesici özelliğinden tutun da bulantı ve kusma problemine kadar pek çok sağlık sorununda kullanılan zencefil aynı zamanda iyi bir yağ yakıcı olması nedeni ile zayıflamak için de sıklıkla kullanılmakta.

PAYLAŞ TWEET
02 Aralık 2016
6

Evde Doğal Şampuan Yapımı

Her şeyin doğalının makbul olduğu günümüzde, cilt bakımı ve saç bakımı için de neden doğal ürünler kullanmayalım? Saç bakımının ve cilt bakımının son derece hassasiyetle yapılması gerekir.

PAYLAŞ TWEET
01 Aralık 2016
9

Topuklu Ayakkabı Almanın Püf Noktaları Nelerdir ?

Her kadın gibi benim de topuklu ayakkabı tutkum var. Üstelik sadece fiziki mağazalardan değil internet üzerinden ayakkabı satan sitelerden de alışveriş yapmaya bayılıyorum. Üstelik internet alışverişlerinde daha bol çeşit bulabiliyorum.

PAYLAŞ TWEET
30 Kasım 2016
16