Etiket: İLTİHAP SÖKTÜRÜCÜ BESİNLER
Yeniler

Manyetik Takılarla Tedavi Gerçek mi ?

Son zamanlarda herkesin merak ettiği ve araştırdığı bir konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Manyetik takılarla tedavi gerçek mi ? 1970 li yıllardan bu tarafa manyetik alan tedavisi ile ilgili pek çok çalışma yapılmış ve gerçekten de çok olumlu sonuçlar alınmıştır. Binlerce insan manyetik alan tedavisi sayesinde sağlığına kavuşmuş ve yaşam kalitesini yükseltmiştir.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
3396

Evde Soyulabilen Siyah Nokta Maskesi Yapımı

Siyah noktalar cilt güzelliğinin en büyük engellerinden bir tanesidir. Kimi insanlar ne kadar cilt bakımı yaparsa yapsın siyah noktalardan bir türlü kurtulamazlar. Ama size önereceğim soyulabilen siyah nokta maskesi ile cildinizi siyah noktalardan tamamen kurtarmanız mümkün.

PAYLAŞ TWEET
24 Ocak 2017
0

Boyun Kütletmek Zaralı mı?

Pek çok insan boyun kütletmek suretiyle kendini rahatlatır veya ağrılarından kurtulmaya çalışır. Yıllardır şehir efsanesi haline gelen boyun kütletmek kireçlemeye sebep olur, zararlı mıdır? sorularına bilim adamları da cevap arıyor.

PAYLAŞ TWEET
23 Ocak 2017
6

İlk Defa Topuklu Ayakkabı Giyecekler İçin Öneriler

Her yeni başlangıç zordur. Özellikle de ilk defa topuklu ayakkabı giymek.Ama üzülmeyin çaresi de yok değildir. Topuklu ayakkabı giymenin de bazı püf noktaları ve. Bu gün sizlere ilk defa topuklu ayakkabı giyenler için harika püf noktaları önereceğim.

PAYLAŞ TWEET
21 Ocak 2017
7

Güzellik Salonu Felcine Dikkat!

Güzellik kadınlar için çok önemli bir kavram olsa da güzellikten çok daha önemli olan sağlıktır. Sağlık gittiği zaman güzelliğin de bir önemi kalmıyor. bunları neden mi söylüyorum. Güzellik uğruna sağlığınızdan olmayın diye elbette. Güzellik salonlarında kadınları felç tehlikesinin beklediği konusunda önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
20 Ocak 2017
9

Ojenin Yok Artık Dedirten Tarihi

Oje kadınların vazgeçilmez kozmetik ürünlerinden bir tanesi. Muhteşem bir makyaj ve harika bir kıyafete oje olmazsa olmaz elbette. Peki kadınların bu kadar sık kullandığı ve bir türlü vazgeçemediği oje nasıl ortaya çıktı biliyor musunuz?

PAYLAŞ TWEET
19 Ocak 2017
8