YILBAŞINDA NEREYE GİDİLİR ?

Günce/Aktuel 02 Aralık 2010

YILBAŞINDA NELER YAPILIR
YILBAŞINDA NEREYE GİDİLİR

Yılbaşında Nereye Gidilir ?

Yılbaşının gelmesi ile birlikte, çoğumuzu tatlı bir heyecan sardı. Yeni bir yıl, yeni umutlar, yeni bir zaman dilimi demek. Yeni yıla nasıl girilirse, aynı şekilde devam eder derler. Bu yüzden insalar yeni yıla, eğlenerek ve sevdikleriyle birlikte girmek isterler.
Yılbaşında Neler Yapılır ?
1 )-
Yılbaşında neler yapılır derseniz, yapacak pek çok şey var derim. Ailece evde , Tv başında, güzel bir yılbaşı yemeği yenir. Çerezler, cipsler ve tombala alınır. Ailece bir yılbaşı kutlanır. yılbaşı programları izlenir. En iyi bilinen ve pek çok insanın yılbaşı eğlenceleri olarak tabir edilir.
2)- Tüm arkadaşlar bir araya gelir, genellikle mekan bir arkadaşın evidir. Sohbet muhabbet, eğlence, derken yeni yıla gilir.
3)- eğer maddi durumunuz iyi ise, bir bar veya restorana gidilir. Orada tanıdık, tanımadık bir çok insanla birlikte oynanır, eğlenilir, yemekler yenir.
4)- Yine maddi durumunuz iyi ise, şık otellerden birisinde, özel yılbaşı gecesi kutlamasına katılınır.
5)- Maddi durmunuz daha daha iyi ise, sevgiliniz veya aileniz ile, kış turizminin olduğu yerler, Uludağ ve Palan Döken tercih edilir.
6)- Yine paraya bakan bir eğlence… Yurtdış gezisi... Ya paris, ya da Prag tercih edilen eğlence merkezleridir.
7)- Ya da tüm bunları bir kenara bırakıp, yorgun bir günün ardından ılık bir duş alınır ve güzel bir uyku çekilir…
Senin yılbaşı eğlenceleri anlayışın nedir? (İstersen yorum yazabilirsin.)
Tercihiniz ne olursa olsun, umarım 2011 yılı istediğiniz gibi, sevdiklerinizle ve mutlu bir yıl olarak anımsayacağınız şekilde geçer…
Yılbaşında Nereye Gidilir, Yılbaşında Neler Yapılır, Yılbaşı eğlenceleri

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“YILBAŞINDA NEREYE GİDİLİR ?” hakkında 2 yorum var

  • cihan aslan

    ya güzelde boş ev yok yani ailelerimiz ewde hepimizin bu 1…2. ise arkadasla otele gidecez herkes kız arkadasıyla illa bi karsı cins war… e bizde sap gibi kalacaz… kız arkadasımız yok…3..sü ise yurt dısına kış turizmine gidecek kadar para biriktirmedik…. onun için bunlar dışında ne yapabiliriz fikri olan warmı?

  • zeynep çiftçi

    ben seni ne aklımla nede kalbimle sevdim hani olurya kalp bir gün durur akıl ise unutur ama ruhun edebidir ne durur ne unutur

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar