1 MİLYON TL CANLI PARA

Tv-Sinema-Magazin 23 Ekim 2010

CANLI PARA KAYIT FORMU
CANLI PARA YARIŞMASI

1 milyon TL Canlı para

Show TV ekranlarında, dünyanın en çok izlenen yarışma programı başlıyor. 25 Ekim 2010 pazartesi gecesi saat 22:30 da canlı olarak yayınlanacak olan canlı para yarışma programı için geri sayım başladı.
İzleyicilerin sabırsızlıkla beklediği canlı para yarışma programında, kazananların sahip olacağı ödül, tam tamına, 1 milyon TL. Evet yanlış okumadınız, tam tamına 1 milyon TL. Yarışma ile ilgili sizlere kısa bilgiler vermek istiyorum.
Canlı para yarışmasında nasıl kazanılır ?
Bu iş nasıl olacak diye soran okurlarımız için, hemen küçük bir açıklama yapalım. Toplamda 8 sorudan oluşan yarışmada, aralarında 1. derece yakın akrabalık bulunan iki kişilik gruplar yarışacak. Bu Gruplara 1 milyon TL para verilecek ve sorulan soruda, doğru cevabın üzerine koyması istenecek. Eğer doğru cevap verirseniz, bir üst tura geçip, diğer soruyu yanıtlamanız gerekecek. 8 sorunun 8 inede doğru cevap verirseniz, kazanan siz olacaksınız ve 1 milyon TL yide alarak sütüdyodan ayrılacaksınız.
Canlı para  kayıt
Yarışmaya katılmak için, internetten bir form doldurmanız gerekiyor. Ama, formu dolduruken,şartları iyi okuyun ve bir defa kayıt yapın. Çünkü, diğer kayıtlar dikkate alınmayarak, siliniyor. Bir tenede, vesikalık reminizi bilgisayara yükleyinki, doldurduğunuz forma, resminizi de ekleyebilesiniz…Aslında, yarışma çok güzel bir yarışma ve yayınlandığı ülkelerde fırtınalar koparan bir yarışma. Ama… söz konusu 1 milyon TL olunca, insan verdiği cevaptan emin olamaz ve bildiğini de şaşırır gibi gliyor bana. Siz ne dersiniz?
Canlı para kayıt formu
Eğer yarışmaya başvurmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

1 milyonTL  canlı para,canlı para yarışması,canlı para kayıt formu,canlı para yarışma katılmak

CANLI PARA YARIŞMASINA BAŞVUR

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“1 MİLYON TL CANLI PARA” Konulu yazıdaki yorumlar

 • muatafa

  yarışmanızı zevkle izliyoruz

 • İlginizi Çekebilir
  Burak Deniz Kimdir?

  Burak Deniz Kimdir?

  12 Şubat 2017
  1241

  Sponsor Bağlantılar