2012 OJE RENKLERİ

Moda 25 Nisan 2012
2012 Oje Renkleri
2012 Oje Renkleri

2012 Oje Renkleri

2012 Oje,2012 Oje Trendleri,2012 Oje Modası,Oje Renkleri,Oje Renkleri 2012,Oje Renkleri Pastel,Yeşil Ojeler
Ojeler son dönemlerde o kadar farklı renkler aldı ki.. Önceden çok uçuk kaçık bulduğumuz renkler artık tırnaklarımızı süslüyor. 2012 oje renkleri yine son derece farklı ve güzel renkler ile karşımızda. Bakalım 2012 oje modası nasıl ?
2012 Oje,2012 Oje Trendleri,2012 Oje Modası,Oje Renkleri,Oje Renkleri 2012,Oje Renkleri Pastel,Yeşil Ojeler
Lila : Lila rengi bu yıl tırnaklarda sık sık göreceğiz anlaşılan. Mor, eflatun ve lila renkli kıyafetlerle gayet iyi bir görüntü yaratacak olan lila rengi patel bir ton olması nedeni ile de avantajlı bana göre.
Yeşil Ojeler  : Bu yıl yeşil ojeler yine gözde renkler arasında. Özellikle de mint yeşili, oldukça rağbet görecek gibi görünüyor. Açık yeşil tonlar ve nane yeşili de yeşil ojeler arasında gözde olanlar..
Nar Çiçeği: Nar çiçeği oldukça sık göreceğimiz diğer bir oje rengi. Gerçektende harika bir renk bana göre.. canlı ve çarpıcı..
Mercan Rengi : Bu yılın gözdelerinden birisi de, parlak turuncular ve kırmızıya dönük turuncu renker… Yani mercan rengi.. 1960 ları yansıtıyorlar.
Simli Ojeler :  2012 Ojeleri içinde simli ojler olmazsa olmaz tarzda… Ama bu yıl 3 boyutlu etki yapan hologram ojeler devrede… Haberiniz olsun..
Modern Neon : Modernize edilmiş neon renkler… Yani fosforlu ıjeler.. 1980 lerden kalma bu renkler, yeniden makyaj trendleri arasına girmiş durumda…
Ten Rengi Ojeler : Bej rengi, her zaman için kurtarıcı tonlardır tırnaklarda.. Üstelik tırnaklardaki çıplak görüntüyü yok etmek için idealdir. Bu yıl parlak renkar yerine daha mat ve naturel renler oldukça moda..
Mavi Ojeler  :  Özellikle bebek mavisi, turkuaz mavi, fruze, lacivert renkler mavi tonlarında en gözde olanlar.
Pastel Ojeler :  Pastel ojeler şıklığı temsil etmeleri ile bilinirler .. Yine bu yıl oldukça sık kullanılan gruplar arasında yer alaıyorlar.
Fuşya Rengi : Fuşya rengi her zaman sıcak canlı  ve eğlenceli bir renk olmuştur. İlk bahar ve yaz mevsimlerini cıvıl cıvıl haline yakışır br renk..
Şeker Pembe: İşte size harika ve masum bir renk. Şeker pembe. Cıvıl cıvıl olmak isteyen hanımlara…
Turuncu : Turuncunun her rengi 2012 makyaj renkerlinin her alanında olduğu gibi, ojelerde de kullanılacak.
2012 Oje,2012 Oje Trendleri,2012 Oje Modası,Oje Renkleri,Oje Renkleri 2012,Oje Renkleri Pastel,Yeşil Ojeler

 

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2012 OJE RENKLERİ” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar