2014 Makyaj Modasında Neler Var ?

2014 Makyaj Modasında Neler Var ?
2014 Makyajı,2014 Göz Makyajı Modası,2014 Makyaj Modası, 2014 Kırmızı Ruj Modası,2014 Makyaj Trendleri,2014 Makyaj Renkleri
Moda her yıl değişiyor. Üstlik sadece kıyafette değil makyajda da değişimler oluyor.2014 makyaj modası bu yıl bomba gibi desek yeri var.Kırmızılar, bronzlar,metalik renkler, ve daha pek çok makyaj önerisi makalemizde sizleri bekliyor. 2014 kırmızı ruj modası oldukça revaçta olacak. Bakalım kırmızı ruj dışında 2014 makyaj trendleri nelermiş..2014 Makyaj Modası,2014 Makyaj Trendleri,2014 Makyajı,2014 Göz Makyajı Modası,2014 Makyaj Renkleri, 2014 Kırmızı Ruj Modası

2014 Makyaj Trendleri
2014 Makyaj Trendleri

2014 Makyajı,2014 Göz Makyajı Modası,2014 Makyaj Modası, 2014 Kırmızı Ruj Modası,2014 Makyaj Trendleri,2014 Makyaj Renkleri
Kırmızı dudaklar
; Kıpkırmızı dudaklar, makyajda farklı bir yeri bulunan klasik makyaj stili. Kırmızı ruj neredeyse her dönemin favori rengi..2014 de bu kırmızı ruj trendi oldukça popüler olacak. Burada önemli olan sizin kendinize ait en güzel kırmızıyı keşfetmeniz. İster kiremit rengi, ister bordo; ister mat ister parlak kırmızı rujunuzu seçin, belli belirsiz bir göz makyajı ile tamamlayın.
Doğal yüzler-Mat Cilt; Parlak ciltler artık hiç tutulmuyor, mat ve bebek gibi bir cilt en doğal görüneni hem de son dönemin en güzel makyaj trendi. Mat ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için fondöten öncesinde yüzünüze bir primer sürebilirsiniz, cildinizdeki renk farklılıklarını kapatmanıza yardımcı olur. Ayrıca fondöten haricinde pudra yardımıyla da yüzünüzdeki parlamaları önleyebilirsiniz. Aydınlatıcı tarzda ürünlerdense kaçınmak gerekli.
Soluk cilt, pembe yanaklar ve renksiz dudaklar, daha süslü görünümlerin yanında tazeleyici bir alternatif sunuyor. Doğal bir görünüme sahip olmak için, dudaklara parlatıcı sürmeniz yeterli.
Güçlü kaşlar; Hem çok seksi hem de sofistike bir görünüm kazanmak için kaşlarınıza yönelin. Kalın, rengi koyulaştırılmış, fırçalanmış, dolu dolu görünen ve dramatik bir biçim verilmiş kaşlar. Bu etkiyi yaratmak için bir kaş kalemi ya da kaş rimelinden yardım alabilirsiniz.
Bronz Allık Modası ; Sanki güneş yanaklarınıza vurmuş da hafif bronzlaştırmış gibi doğal bir görünüme sahip yanaklar 2014 yılında çok moda olacak. Bu etkiyi yaratmak için bronzlaştırıcı allığınızı elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayın. Elmacık kemiklerinizin yerini bulmakda zorlanıyorsanız, sadece gülün ve ortaya çıkan yanaklarınızı bir güzel allığınızla renklendirin.
Metalik Renkli Göz Farları; Göz çevrenizi aydınlatacak gri metalik tonlarındaki göz makyajı da en çok dikkat çeken makyaj trendlerinden. Daha doğal bir görünüm için mutlaka krem şeklinde olan farları tercih etmeli. Metalik farınızı dumanlı göz makyajının içine katarak çok daha çarpıcı ve etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Dolgun Kirpikler; Göz makyajınızın belirgin olmasını seviyorsanız, zaten rimellerle aranız çok iyidir. Bu sene dolgun ve koyu kirpikler dikkat çekiyor. Rimelinizin etkisini artırmak için öncesinde kirpiklerinizi kıvırmak isteyebilirsiniz.
Kedi gibi bakan gözler; Dramatik ve belirgin çizgilerle ön plana çıkan gözler, kadınlara hem cesur hem de flörtöz bir hava veriyor. Kedi gözlere sahip olmak için, siyah likit eye-liner ile kirpiklere yakın çizgiler çekin ve çizgiyi dışa doğru uzatın.
2014 Makyajı,2014 Göz Makyajı Modası,2014 Makyaj Modası, 2014 Kırmızı Ruj Modası,2014 Makyaj Trendleri,2014 Makyaj Renkleri

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2014 Makyaj Modasında Neler Var ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
6166

Sponsor Bağlantılar