2016 Saç Rengi Modasında Neler Var Neler!

Kadın, Moda 20 Ocak 2016

Moda her alanda hayatımızın büyük bir bölümünü işgal ediyor. Sadece kıyafette değil, saç renginde, makyajda ve daha pek çok kullanım alnında moda değişiyor. 2016 yılında moda saç rengi de oldukça farklı. Bu yıl saçlar rengarenk. Ve muhteşem güzelliği ile göz alıcı olacak. Bu gün sizlere 2016 yılı saç rengi modasından neler var konusunda bilgiler vereceğim.

Çilek Sarısı

cilek_sarisi_sac_rengi

2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunda defilelerde en çok kullanılan saç renklerinden birisi çilek sarısıydı. 2016 yılının da en trend saç rengi olacak. Çilek sarısı saç rengi, özellikle beyaz tenli kadınlar için ideal bir renk.

Çikolata Kahve

cikolata_kahvesi_sac_rengi

Yılların vazgeçilmez saç renklerinden bir tanesi olan çikolata kahve, 2016 yılının da en trendi saç rengi olacak. 2015-2016 sonbahar kış defilelerinde sıklıkla kullanılan çikolata kahvesi saç rengi Cansu Dere olmak üzere pek çok ünlünün de tercihi olan bir renk. Saç rengini değiştirmek isteyen ancak, radlakl değişimlerden çekinen kadınların ilk tercihi olmalı.

Sarı Tonlar

sari_sac_rengi

Sıcak ton sarılar, platin sarılar ve kirli sarılar 2016 yılının sarı saç rengindeki en gözde tonları olacak. Jennifer Lawrence,  Gigi Hadid, Suki Waterhouse gibi ünlülerin de vazgeçilmez saç renklerinden olan bu tonlar, sarı renk saç denemek isteyen hanımlar için de ideal.

Koyu Renk Gölgeler

sari_golgeli_sac_rengi

Özellikle koyu renk saçlarında değişiklik yapmak isteyen hanımlar için saç tonundan bir kaç ton açık gölgeler hem size canlılık katacak hem de çok farklı görünmenizi sağlayacak. 2016 yılının en gözde saç renklerinden bir tanesi olan koyu renk gölgeler çok fazla değişiklik istemeyen ama saçlarına biraz hava katmak isteyen hanımlar için ideal.

Tarçın Tonları

tarcin_tonlari_sac_rengi

2015 yılının da en gözde saç renklerinden birisi olan tarçın rengi, 2016 yılı için de hanımların gözdesi olacak gibi görünüyor. Ünlülerin de oldukça sık tercih ettiği tarçın rengi çekici görünmek isteyen hanımlar için ideal bir renk.

Bronz ve Altın Renkleri

bronz_ve_altin_sac_rengi

Jennifer Aniston, Sophia Vergara gibi ünlülerin saçlarında gördüğünüz ve çok beğendiğiniz o renkler bronz ve altın renk gölgelerden başka bir şey değil. 2016 yılında en moda renklerden olan bronz ve altın renk gölgeler sizin daha aydınlık görünmenizi sağlayacak. Yalnız bu renkleri kullanmak isteyen okurlarımıza önerimiz, saç rengini adım adım değiştirmeleri olacak.  Bu işlem saçlarınızın yıpranmasını önlerken, istenmeyen sonuçları da en aza indirecektir.

Kızıl Kahve

kizil_kahve_sac_rengi

Koyu renk saç isteyen hanımlar için, kahveden daha çekici bir renk olan kızıl kahve çok uygun olacaktır. Kızıl kahve saçlarla çok daha çekici ve havalı olabilirsiniz. Lana Del Rey’in de tercihi kızıl kahveden yana ve bana göre oldukça isabetli bir seçim olmuş. Siz ne dersiniz ?

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2016 Saç Rengi Modasında Neler Var Neler!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Diş Macunu İle Gebelik Testi

Diş Macunu İle Gebelik Testi

17 Mayıs 2017
1886

Sponsor Bağlantılar