2017 Dekorasyon Trendleri

Dekorasyon 08 Mart 2017

2017 dekorasyonunda muhteşem güzellikler var. Bu sene daha kişiye özel ve daha sofistike mekanlar gözde olacak. Dekorasyon trendleri ve moda renkleri, her yıl önde gelen mimarlar ve tasarımcıların katkılarıyla o yılın genel atmosferine ve ihtiyaçlarına göre şekilleniyor. Bakalım bu senin ihtiyaçları ve genel atmosferi neymiş.

2017 yılının yıldız Rengi Koyu Yeşil

2017_dekorasyon_trendleri

Tıpkı giyim modası gibi, ev dekorasyonu modası da her yıl değişiyor. Bu tıpkı kıyafette olduğu gibi dekorasyonda da en gözde renk koyu yeşil olacak. Mobilyalar da duvar boyalarında ve eşyalarda yeşilin her tonunu görmek mükün olacak.

Deniz Mavisi Yerine Koyu Yeşil

2017_dekorasyon_trendlerkoyu_yesil_koltuk

Son yıllarda ev dekorasyonunda kullanılan en gözde renk mavi ve tonlarıydı. Fakat bu yıl koyu yeşil ve tonları oldukça sık kullanılacak. Dilerseniz maviden vazgeçemeyenler için mavi ve yeşil tonları bir arada kullanılabilir. Koyu yeşil ve tonları evinize daha karizmatik bir hava katacak ve derinlik sağlayacak.

Metalik Parıltılar

2017_dekorasyon_trendler_banyo

Son yılların popülerliğini kaybetmeyen pastel tonları 2017 yılında gözde dekorasyon renkleri arasında Pastel tonların arasına metalik parıltılar eklemek dekorasyonunuzun daha zengin görünmesini sağlayacaktır. Altın ve gümüş renkli aksesuarlar gösterişli fakat abartıdan uzak halleri ile evinizin şıklığına şıklık katacak. Özellikle bronz tonlar aksesuarlarda oldukça revaçta.

Açık Planlar Yerine Ayrı Mutfaklar

2017_dekorasyon_trendler_mutfak

Amerikan mutfak son dönemlerin en gözde konseptlerinden bir tanesiydi. Ama artık bu tür açık planlı evler yerine ayrı mutfaklar kullanılmaya başlanacak. Yani eskiden olduğu gibi mutfaklar artık oturma odasından ya da salondan bağımsız olarak tasarlanacak.

Mermer Artık Out

2017_dekorasyon_trendler_lavabo

Mermer son yılların en gözde dekorasyon materyallerinden bir tanesi olarak göze çarpıyordu. Mermerden yapılmış sehpalar, zemin döşemeleri hatta duvar döşemeleri eve karizmatik fakat soğuk bir hava veriyordu. Artık evlerde da sıcak görünüm sağlayacak olan ahşaplar kullanılacak.

Modern Komodinler

2017_dekorasyon_trendler_yatak_odasi

Yatak odalarını biraz sıradanlıktan kurtarmak için klasik ve sıradan baş ucu komidinleri yerine yalın ve sıra dışı komidinleri kullanmanız gerekecek. Üstelik eğer dilerseniz bu sıradışı komidinleri kendiniz yapabilirsiniz. Eski bavulları değerlendirerek ya da paletlerden dilediğiniz renk ve şekilde komidin yapabilirsiniz.

Dikkat Çekici Aydınlatıcılar

2017_dekorasyon_trendler_aydinlatma

Aydınlatma ev dekorasyonunun ana unsurları arasında yer alır. Evin karakterini vurgulayan ve kişiliğini güçlendiren aydınlatma unsurlarını içinde barındıran aydınlatma aksesuarlarında 2017 yılının trendi, sıra dışı, ilgi çekici, ezber bozan, çağdaş ve sanatsal ışıklandırma unsurlarını bir arada barındırıyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017 Dekorasyon Trendleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar