2017 Saç Rengi Modası Bronde Saç Rengi Nedir ?

Evde Saç Bakımı, Kadın, Moda 05 Aralık 2016

Her yıl bir saç rengi moda olur ve tüm kadınlar o rengin peşinden koşar. 2017 saç rengi modasında bronde saç rengi oldukça gözde. Şimdiden ünlüler saçlarını bronde saç rengi ile boyattılar ve tüm kadınların beğenisini kazandılar. Peki 2017 saç rengi modasında çok gözde olacak olan bronde saç rengi nedir ? Nasıl uygulanır? Bronde saç rengi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağım.

2017 Saç Rengi Modası Bronde

bronde_sac_rengi

Ünlülerin her yıl moda olan saç renklerini önceden uygulaması adet haline geldi. Ünlülerden görüp de saç rengini beğenen kadınlar da kuaförlerinden aynı rengi kendi saçlarına uygulamasını istiyor. Blake Lively, Barbara Palvin, Cara Delevingne, gibi ünlü yıldızlar saçlarını bronde rengine boyatarak daha çekici ve güzel görnümenin sırrını kadılara da gösterdiler. Peki bronde saç rengi nedir ? Tam olarak hangi tondadır ?

Bronde Saç Rengi

bronde_sac_rengi_nedir

Bronde saç rengi, sarı ve kumral renkli saç boyalarının karıştırılmasıyla elde edilen ara bir renktir. Tam olarak bal rengi de denilebilir. Saçların boyanması sırasında bronde rengi tutturabilmek için, kahverengi saçların uçlarına ve boylarına sarı tonlar uygulamak yeterli olacaktır. Bronde saç rengi saç rengini değiştirmek isteyip de çok radikal bir adım atmak konusunda cesaretsiz olan hanımlar için ideal bir renk seçimi olacaktır. Bronde saç boyası uygulanan saçlar, sanki güneşte rengi kendiliğinden açılmış gibi bir görünümde olacağından daha doğal duracaktır.Ayrıca bronde saç rengi saçların daha canlı görünmesinin de en ideal ve kısa yoludur.

2017 Yaz Aylarının Saç Rengi Modası Bronde

2017_sac_rengi_modasi_bronde

Bronde saç rengini yaz aylarında çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.Hafif bronz tende, makyajsız bile olsanız son derece güzel ve canlı duran bronde saç rengi, aynı zamanda hafif dalgalı saçlarınızda çok daha doğal duracaktır emin olun. 2017 Yaz aylarının en moda saç rengi olacak olan bronde saç rengi, aynı zamanda koyu renk saçlarını sarı yapmak isteyenler için de ara geçiş rengi olacak bir renk.

2017_sac_rengi_modasi_bronde_sac_rengi

Bronde renginin içinde hem sarı hem de kahverengi tonlar bulunması bronde saç rengini kusursuz kılan en temel özelliktir. Bu sebeple de direkt olarak sarı saça geçiş yapmaktansa bronde saç rengini kullanarak kendinizi ve çevrenizi sarı saç tonlarına hazırlamış olursunuz.

bronde_sac_renkleri

Üstelik bronde saç renginin bir diğer avantajı, yaşınızı olduğundan daha genç göstermesi olacaktır. Hangi kadın böyle bir şeye hayır diyebilir ki ? Bronde saç rengini, açık tenliler de koyu tenliler de kolaylıkla kullanabilirler. Bronde saç renklerinde kullanılabilecek en güzel saç modeli iri dalgalı saçlardır. İri dalgalı saçlar bronde saç renklerinde çok güzel ve son derece çekici görünecek ve size ayrı bir hava katacak.. Benden söylemesi 🙂

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017 Saç Rengi Modası Bronde Saç Rengi Nedir ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar