2017 Terlik Modası Modern Babo

Moda 06 Mayıs 2017

Modacılar ne yapacaklarını şaşırdılar desem yeri var. Kabadayı filmlerinde veya sokakta kabadayılarda gördüğümüz arkasına basılan ayakkabılar tüm dünya da 2017 yılının terlik modası oldu. Üstelik erkeklerde değil, kadınlarda. Erkeklerin ayakkabının arkasına basması bizim toplulumuzda alışılagelmiş bir şey ama, kadınların bu tarz bir terlik ya da ayakkabı giymesi nasıl gir görüntü oluşturur bilemedim.

2017_terlik_modasi

Modern Babo trend olarak ortaya çıkan bu terlikler bildiğiniz çok kısa topuklu arkasına basılmış ayakkabı görüntüsünde. Burun kısmı kapalı olan terlik görünüm olarak da zaten erkek ayakkabısını andırıyor. Yani üstüne basılmış bir ayakkabı gibi duruyor. Şimdi siz şıkır şıkır giyindiniz, altına da modern babo terliklerini giydiniz. Şık durur mu ? o da sizin zevkinize kalmış.

2017_terlik_modasi_modern_babo

Sokak kültüründe, erkeklerde sık rastladığımız arkasına basılmış ayakkabılar bizim için normal bir durum olarak görülse de yurt dışında adeta çığır açan bir yenilik olarak algılandı ve modacıların da oldukça hoşuna gitti. Hatta, “Gucci”, “Acne Studios”, “Andothers” ve benzeri pahalı markalar topuğuna basılmış terlik modelleri ürettiler.

modern_babo_terlik

Durumun ne kadar ciddi olduğunu görün diye bu pahalı markların adlarını verdim. emin olun yakın zamanda pek çok kadının ayağında görebilceğimiz ´Modern babo´ adı verilen yeni trend bu yazın gözdesi olacak gibi görünüyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017 Terlik Modası Modern Babo” hakkında 0 yorum var