2017 Topuklu Ayakkabı ve Bot Modelleri

ayakkabi, Kadın, Moda 24 Kasım 2016

Topuklu ayakkabı modelleri 2017

Topuklu ayakkabı bot ve çizme modelleri 2017

Ayakkabı sevmeyen hanım yoktur sanırım. Kadınların güzelliğinin ve estetik görünümümün tamamlayıcısı ayakkabılar, her yıl farklı modellerle karşımıza çıkmakta ve birbirinden farklı modellerle hanımları kendisine çekmekte. 2017 yılında da her daim olduğu gibi topuklu ayakkabılar ve botlar oldukça revaçta. 2017 topuklu ayakkabı ve bot modasında 70’li, 80’li ve 90’lı yılların esintileri oldukça fazla hissediliyor. Geçmişe dönüşle birlikte 2017 yılında güzel bir nostalji yaşanacak gibi görünüyor. Sivri burunlu ayakkabıların yanı sıra, platform topuklu ayakkabılar ve kayış ve tokalı ayakkabılarda oldukça sık göreceğimiz aksesuarlar mevcut.

2017- Sivri Topuk Ayakkabı ve Bot Modelleri

modavapuru-topuklu-ayakkabi-2

Sivri burun modası bu sene de oldukça modaydı bildiğiniz gibi. 2017 sezonunda sadece ayakkabılarda değil bot ve çizmelerde de sıklıkla karşımızda olacak.

modavapuru-topuklu-ayakkabi-1

Sivri burunlar özellikle kısa topuklu bot modellerinde oldukça şık duruyor. Sivri burunlu botları hem etek hem kumaş pantolon, hem de jeanlarla rahatlıkla kombine edebilirsiniz. Tarzınızı oldukça iyi yansıtacak bir seçim.

2017 Platform Topuklu Bot Modelleri

2017_platform_topuklu_bot_modelleri

Son dönemlerin en gözde topuklu ayakkabı modellerinden bir tanesi de platform topuklar. Özellikle yaz aylarında hem abiye olarak hem de günlük hayatta en çok tercih edilen ayakkabı modeli bana göre. 2017 yılında platform topuklar yine oldukça gözde ve bu sefer platform topuklu botlarla hanımların beğenisine sunuluyor. Oldukça şık ve farklı renklere sahip olan platform topuklu botlardan mutlaka sizin de dolabınızda bir tane bulunmalı.

2017 Topuklu Çizme Modelleri

2017-topuklu-cizme-modelleri

2017 kış modasından bahsettik. bir de mevsimlik giyilebilecek 2017 topuklu ayakkabı modellerine göz atalım dilerseniz. Platform topuklar ve dolgu topuklar ayakkabı modellerinde sıklıkla göreceğimiz modeller. 2017 yılında ayaklarınız oldukça renklenecek ve hatta çiçek açacak. Benden söylemesi.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017 Topuklu Ayakkabı ve Bot Modelleri” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir
Diş Macunu İle Gebelik Testi

Diş Macunu İle Gebelik Testi

17 Mayıs 2017
1887

Sponsor Bağlantılar