2017 Yılında Artık Geçerliliğini Yitiren 10 Moda Trendi

Moda 30 Ocak 2017

Genelde hepimiz biraz da olsa modaya uygun giyinmeye ya da moda olan ürünleri almaya çalışırız. Çünkü her ne kadar umursamıyoruz desek de toplum içinde rüküş görünüp komik durma düşmek istemeyiz. Ama moda o kadar hızlı değişiyor ki, bazen bu hızlı değişime de ayak uydurmak oldukça zor oluyor. Bu zaman kadar iyi kötü bir tarz yakaladık ve bundan sonrası için de çizgimizi bozmadan devam etmek istiyoruz. Ama öyle moda trendleri var ki, 2017 yılında artık bu trendlerden vazgeçmek gerekli. Biraz değişimden kimseye zarar gelmez değil mi?

Gerdanlık Kolyeler Out Çoklu Kolyeler İn

2017_taki_modasi

2017 yılında en çok moda olacak takılar metal kolyeler.. Gerdanlık tipi kolyelerinizi rafa kaldırın ve metal uçlu kolyelere yatırım yapmaya başlayın derim. 2017 takı modasında bir kaç farklı kolyeyi bir arada kullanmak oldukça revaçta. Büyük parça bir kolyeyi daha iki küçük kolye ile kombine edebilirsiniz.

Sivri Uçlu Takılar Out Farklı Takıları Kombine Etmek İn

2017_takilari_modasi

Sivri uçlu takılar artık revaçta değil ve yeniden modaya dahil olana kadar bir köşede dinlenmesi gerekiyor. Sivri uçlu takılar yerine 2017 takı modasında farklı dok ve renklerdeki takıları kombine etmek var.

Konturlama Out Doğal Görünüm İn

2017_modasi

Geçtiğimiz yıl dudaklardaki ve yüzdeki konturlar dikkat çekmişti. 2017 modası ise konturlardan kurtulup doğal bir görünümde olmak. Daha nemli ve doğal bir ten rengine sahip olmak, farklı aydınlatıcılar yerine doğal renklerdeki pudraları sadece gerektiğinde kullanmak emin olun modadan öte sizin kendinizi çok daha rahat hissetmenizi sağlayacak.

Saçlarda Sık Bukleler Out Dalgalı Saçlar İn

2017_sac_modasi

Geçtiğimiz yıl sıklıkla gördüğümüz sık bukleler 2017 saç modasında yerini dalgalı saçlara bırakıyor. Dalgalı saç modasının en iyi yanı daha doğal bir görünümün yanı sıra, saçlarınıza yanmaktan kurtarmanız ve bir dünya sprey sıkmak zorunda kalmamanız.

Kot Kıyafetler Out Kadifeler İn

2017_kiyafet_modasi

2017 kıyafet modasında kadifeler oldukça revaçta. Üstelik kadifeler kotların yerini çoktan aldı bile. Kadife sizi çok daha şık ve zarf gösterirken son derece de havalı olmanızı sağlayacak. Kadife kıyafetlerle birlikte,deri, saten, süet ve iskoç kumaşı parçaları da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Burada önemli bir ayrıntıyı da hatırlatmadan geçemeyeceğim. Kadife kıyafet giydiğinizde diğer kombine parçaların bazılarını mat, bazılarını da hafif parlak seçmelisiniz.

Balerin Eteği Out Klasik Kesim Etekler İn

2017_kiyafet_etek_modasi

Geçtiğimiz sezonda balerin eteklerini neredeyse her yerde görmeye alıştık. 2017 kıyafet modasında balerin eteklerin yerini klasik kesimli etekler aldı. Plili etekler ve kalem etekler bir kaç yıl önce olduğu gibi, yine 2017 etek modasında en çok kullanılan parçalar olacak. Klasik kesim eteklerin en büyük avantajı ise bacaklarınızı harika gösterecek olması.

Bandjlı Elbiseler Out Geceliği andıran Elbiseler İn

2017_elbise_modasi

Bandajlı elbiseler bir süre tüm kadınların gözdesi oldu. Pek çok ünlüde de bu elbiseleri gördük. 2017 kıyafet/elbise modasında ise geceliği andıran elbiseler mevcut. Ama şimdiden söyleyeyim, bu geceliğe benzeyen elbiseleri giymek biraz cesaret ister gibi.  Bu elbiseler de tıpkı bandaj elbiseler gibi vücudunuzun formunu sıkılaştıracak özellikte.

Bol Ceketler Out Dar Ceketler İn

2017_ceket_modasi

Bol ceketlerinizi bir süreliğine dolabınızın diplerine kaldırın. Dar ceketlere ilk sıralarda yer verin. Dar kesim ceketler 2017 kıyafet modasında oldukça sık kullanılacak. Ama bol kesim ceketlerinizi mutlaka saklayın bir kaç sezon sonra yeniden moda olacaktır.

Ayakkabı Çanta Rengini Eşitlemek Out Ceket Ayakkabı Rengini Eşitlemek İn

2017_ayakkabi_modasi

Çok uzun yıllar boyunca tüm kadınlar topuklu ayakkabı ve çanta rengini aynı tutmaya çalışarak çok stresli zamanlar geçirdiler. Ama artık çanta ve topuklu ayakkabın aynı renk olması şat değil. Çantanızı farklı bir renkte seçip, tüm dikkatleri çantaya çekin. Bu arada topuklu ayakkabınız ile ceketiniz renk tonlarını birbirine uydurun.

Dolgu Topuklu Spor Ayakkabılar Out İnce Topuklu Klasik Ayakkabılar İn

2017_topuklu_ayakkabi_modasi

Klasik ince topuklu ayakkabılar hangi kıyafetin altına giyilirse giyilsin, kıyafete daha kaliteli, daha şık ve daha temiz bir görünüm kazandırır.

 

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017 Yılında Artık Geçerliliğini Yitiren 10 Moda Trendi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar