2017 Yılının En Trend Saç Rengi Blorange Saç Rengi

Moda 24 Mart 2017

2017 yılında hanımların saçlarında sıkça göreceğimiz bloranga rengi, ilginç ama sempatik bir renk. Bloronda saç renginde sarı, pembe ve turuncunun muhteşem uyumu var. Peki sempatik renk nasıl ortaya çıktı dersiniz? İngiliz Kuaför Alex Brownsell saç renkleri ile ilgili olarak modeller üzerinde denemeler yaparken, blorange saç rengini keşfetti.  Bloranga saç renginin en önemli özelliği, ışıkta yumuşak tonlardan pembe ve sarıya geçiş yapıyor olması.

blorange_sac_rengi

Dışarıdan görünen renklerin yanı sıra, bloranda saç renginde, İngiliz kuaför Alex Brownsell tarafından kırmızı ve turuncu tonları da kullanılmış. Bloranga saç rengi için en büyük dezavantaj ise, rengi hazırlarken, renk tonunun oldukça zor tutturulması. Renklerin itina ile ve belirli ölçülerde karıştırılması gerekiyor.

blorange_sac_rengi_modasi

Her saç boyasında olduğu gibi, bloranga renginin de güzel durması için, saçın taban rengi ve cilt rengi çok önemli iki faktör. Eğer siz de bloranga rengini kendi saçlarınıza uygulatmak istiyorsanız, öncelikle dilerseniz, sadece saçın bir tumamında ya da saçın uç kısımlarında deneyebilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017 Yılının En Trend Saç Rengi Blorange Saç Rengi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar