DOĞAL EL BAKIMI

DOĞAL EL BAKIMI
DOĞAL EL BAKIMI

Her işi yapmamızda bizlere yardımcı olan ellerimiz, zaman içerisinde yıpranıyor. Peki, bu yıpranma karşısında bizler ne yapıyoruz. Bazılarımız, el bakım ürünleri kullanıyor, bazıları ise, hiç bir şey yapmadan hayatıne devam ediyor. Ellerimize hak ettiği muameleyi, evde hazırlayabileceği doğal malzemelerle hazırlayacağınız kremlerle gösterebilirsiniz.
YULAFLI VE BALLI EL KREMİ;
GEREKLİ MALZEMELER ;

* 5 çorba kaşığı yulaf unu,
* 1 yumurta sarısı,
* 2 çorba kaşığı bal,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Malzemeleri bir kaba alıp krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Ellerinize günde sabah ve akşam yatmadan önce olmak üzere iki kez sürün.
SALATALIKLI EL KREMİ;
GEREKLİ MALZEMELER;

* 5 çorba kaşığı salatalık suyu,
* 3 çorba kaşığı tatlı badem yağı,
* 4 çorba kaşığı kakao yağı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Malzemeleri bir kaba alıp krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Buzlukta 10 dakika bekletip ellerinize sürün. 5 dakika bekleyin ve ellerinizi yıkayıp kurulayın.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DOĞAL EL BAKIMI” Konulu yazıdaki yorumlar

 • Yeşim

  Benim önerim Damla Sakızlı El Kremi Kullanmanız ben bu ellerimdeki cilt pürzleri ve çatlaklardan çok çektim nedeni irsi galiba annemdede vardı aynı sorun bir çok ürün ve krem kullandım ama başarılı olmadı sonunda tavsiye üzerine bunu kullandım bir ay sonunda problemlerimi ciddi anlamda çözdü o ünlü markalar hikaye boşa para harcamayın Damla Sakızlı El Kremi işinize yarayacaktır heryerde var zaten çeşitli markaların

  Damla sakızını araştırdım cilde çok iyi geliyormuş zaten yunanlı kadınlar yüzyılardır kullanıyorlarmış

 • İlginizi Çekebilir
  Kese Yapmanın Zararları

  Kese Yapmanın Zararları

  11 Şubat 2018
  8912
  Evde Doğal Bronzer Yapımı

  Evde Doğal Bronzer Yapımı

  16 Mayıs 2017
  1696

  Sponsor Bağlantılar