AĞDA NASIL YAPILIR ?

Ağda Nasıl Yapılır ?
Ağda Nasıl Yapılır,Ağda Nerelere Yapılır
,Ağda Yapmak Guslü Bozarmı,Ağda Yapmak Orucu Bozarmı,Ağda Nasıl Kullanılır,Ağda Yapmak,Ağda Yapmanın Kolay Yolu
Ağda Yapmanın Püf Noktaları,Ağda Yapmanın Faydaları,Ağda Yapmanın Zararları

Ağda yapmak konusunda merak edilen pek çok şey var. Bizler de sizin sorularınızın cevabını araştırdık ve sizler için faydalı bir makale hazırladık. İstenmeyen tüylerden kurtulmak amacıyla en sık kullanılan yöntemlerden birisi olan ağda yapmak, aslında gerçekten zor bir iş.

Ağda Yapmak Guslü ve orucu BozarmıHerkes ağda yapamaz.Ama, burada vereceğimiz ağda yapmanın püf noktaları sayesinde, pek çok hanım, kendi ağdasını kendisi yapacak…
Ağda Nerelere Yapılır ?
Saç, erkeklerde sakal, meme başı ve kirpikler dışında her yere uygulanabilir. En sık bacaklar, koltukaltı bölgesi, kollar, yüz, bikini bölgesine uygulanır. Ama sırt veya vücut için de kullanıldığı olur…
Ağda Yapmanın Kolay Yolu,Ağda Yapmanın Püf Noktaları
*Ağdayı ısıtırken kapağını iyice kapatıp içine su kaçırmamaya dikkat edin.
* Ilık ağda kullanıyorsanız, ısındıktan sonra sıcaklık seviyesini ölçmek için bileğinizin iç kısmına bir miktar sürün. Eğer cildinizi yakmıyorsa vücudunuza uygulayın. Yakacak kadar sıcaksa soğumasını bekleyin.
* Ağdayı mutlaka çok ince bir tabaka halinde ve eşit dağıtarak sürün. Ağdayı ne kadar ince sürerseniz tüyleriniz o kadar rahat alınır.
* Bacağınıza ağda yaparken her defasında bir bölüme ağda sürüp, çekmek yerine tüm bacağınıza incecik bir kat ağda sürün. Ağda bezini yapıştırıp, sabitledikten sonra hızlı bir şekilde çekin. Böylece tüylerinizi daha hızlı ve tüy kalıntıları kalmadan alabilirsiniz. Ayrıca en fazla iki tane ağda beziyle tüm bacağınızı alacağınız için tasarruf etmiş olacaksınız.
* Ağdayı, ağda bezinin boyutlarını aşmayacak şekilde sürün. Bezi rahatça tutabilmek ve çekebilmek için bezin alt kısmında yeterince boşluk bırakın. Ağda bezini tüylerin çıkış yönünün tersine doğru cildinizle paralel olarak hızla çekin.
* Kıl dönmesi sorunu yaşıyorsanız banyodayken lifle bacaklarınızı ya da kıl dönmesi olan diğer bölgeleri iyice ovun.
* Kalan ince tüylerinizi almak için cımbız kullanabilir ya da parmak ucunuza bir miktar ağda sürerek alabilirsiniz.
* Ağda işlemi bittikten sonra bebe yağı ile cildinizi temizleyin. Sıcak suyla yıkamak cildinizde kızarıklığa yol açabilir. Ağda yaptıktan sonra tüy azaltıcı özelliği olan krem ya da yağlardan kullanabilirsiniz.
Ağda Yapmak Guslü Bozarmı,Ağda Yapmak Orucu Bozarmı
Ağda yapmak, istenmeyen tüylerden temizlenmek işlemidir. Bu sebeple, Guslü de, orucu da bozmaz.
Yapmanın Faydaları,Ağda Yapmanın Zararları
Ağda yapmak, hem teninizin daha güzel görünmesine hem de ölü hücrelerin cilt üzerinden atılmasına fayda sağlar. Zararı konusuna gelince, allerji yapma durumu olabilir.
Ağda Nasıl Yapılır,Ağda Nasıl Kullanılır,Ağda Yapmak,Ağda Yapmanın Kolay Yolu,Ağda Yapmanın Püf Noktaları,Ağda Yapmanın Faydaları,Ağda Yapmanın Zararları,Ağda Yapmak Guslü Bozarmı,Ağda Yapmak Orucu Bozarmı

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“AĞDA NASIL YAPILIR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
4372
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1614

Sponsor Bağlantılar