AĞIZ KOKUSUNDAN KURTULMAK İÇİN

Sağlık 05 Kasım 2008
Ağız kokusu sadece insanın kendisini değil çevresinde bulunan insanları da rahatsız eder. Ama kimi insanlar ne yaparsa yapsın ağız kokusundan kurtulamaz. Ağzı kokusunun sebepleri çeşitlidir. Bazan bu koku bir hastalık habercisi de olabilir. Mutlaka bir doktora giderek gereken muayene ve tetkikleri yaptırın. eğer hastalık söz konusu değil ise ağız kokusundan kurtulmak için size bir kaç doğal öneride buluınacağız.
1. Tarif :
Malzemeler: Kuru Üzüm Mersin Ağacı Yaprağı
Hazırlanışı: Bir su bardağı kuru üzüm ve bir tutam mersin ağacı yaprağı alınarak bir kaba konur. Macun kıvamına getirilene kadar karıştırılır ve yenir.
2. Tarif :
Malzemeler: Bal Karanfil Mesleki Tarçın
Hazırlanışı: Bütün malzemelerden yarımşar su bardağı alınarak bir kaba konur. İyice ezilerek toz haline getirilir. Yeteri kadar bal eklenerek macun kıvamına geldiği zaman yenir.
3. Tarif :
Malzemeler: Bal Gül Kuruşu Hindistan Cevizi Karanfil Meyan kökü Öd Ağacı Tarçın
Hazırlanışı: Bütün malzemelerden üçer tatlı kaşığı alınarak bir kaba konur. İyice ezilerek toz haline getirilir. Yeteri kadar bal ekle-nerek macun kıvamına geldiği zaman yenir.
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“AĞIZ KOKUSUNDAN KURTULMAK İÇİN” hakkında 2 yorum var

  • ßurak

    ßunLar Kesin Çozummu Ama ya Bugun aLdırıy0rum i$te

  • ßurak

    Cevabınızı bekLiy0rum

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar