AHMET MARANKİDEN KABIZLIK İÇİN ŞİFALI TAŞ BİTKİ VE KOKU ÖNERİLER

Prof Dr Ahmat Maranki 27 Mart 2009

Doğamız, şifa açısından sadece bitkilkerle sınırlı değil. Doğada bulunan pek çok şifalı taş ve koku mevcut. Ahmet Maranki de, bu koku ve taşların tedavi edici özelliğinden faydalanarak, kabızlık problemi olan okurlarımıza şifalı önerilerde bulundu.
* Şifalı Taşlar : Kabızlık sorunu için kullanılacak şifalı taşlar, Aytaş, Amber ve Sitrindir. Bu taşların reng beyaz olduğundan, vücudun enerjisini ayarlamaya yardımcı olur.
* Şifalı Kokular : Ihlamur,limon,lavanta,kokuları kabızlık için faydalıdır.
* Şifalı bitkiler : İncir ,mürdüm eriği ve kuru kayısı kabızlık için sondere faydalı ve kesin çözümdür. Bu meyveleri Sıcak suyun içinde bekletip, suyunu içer, meyvelerini de yerseniz, 3-4 gün içinde kalın bağırsakları temizleyerek, kabızlık sorununuzu çözer.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“AHMET MARANKİDEN KABIZLIK İÇİN ŞİFALI TAŞ BİTKİ VE KOKU ÖNERİLER” Konulu yazıdaki yorumlar

  • sabah

    ilk ünce merhab sevgili hocam ben hataylı ben engeliyım ve orak hücre anemisiyim yetmedi safra kesesinde taş oluştu 2 buçuk santım buyüklüğünde ameliyat yasak 1 yıldır bende durmuş taş

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar