Aşırı Saç Dökülmesini Önleyen Doğal Saç Maskesi

Aşırı Saç Dökülmesi problemi pek çok insanın yaşadığı bir sorundur. Aşırı saç dökülmesi için kullanılan pek çok saç bakım ürünü de kimyasal madde içermesinden dolayı, saçlara fayda yerine zarar vermektedir. Aşırı saç dökülmesine bitkisel çözüm ile dur demek mümkün. doğal saç bakım maskeleri, aşırı saç dökülmesi probleminde sizin en büyük ve en doğal yardımcınız olarak hizmetinizde. Şimdi sizlere aşırı saç dökülmesine ne iyi gelir sorusunun yanıtını verelim. Size tarifini vereceğimiz doğal saç bakım maskesi, probleminizi büyük ölçüde azaltmanızı sağlayacak ve saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olacak.

Aşırı Saç Dökülmesine Doğal Maske Tarifi İçin Gerekli Malzemeler

asiri_sac_dokulmesi_icin_bitkisel_cozum

  • Zeytinyağı,
  • Ardıç Yağı,
  • Isırgan Yağı,
  • Papatya Yağı,
  • 1 Tatlı Kaşığı Öğütülmüş Maya,

Aşırı Saç Dökülmesi İçin Doğal Saç Bakım Maskesinin Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

asiri_sac_dokulmesi_icin_dogal_sac_maskesi

Yukarıda listesini vermiş olduğumuz tüm malzemeleri eşit miktarda karıştırın. En son karışımın içerisine öğütülmüş mayayı da ekleyip karıştırın. Pürüzsüz bir kıvam alan doğal saç bakım maskesini, saçlarınızın dip kısımlarına güzelce sürün. Saçlarınızı streç filmle sarıp ya da bone takıp, üzerine de sıcak havlu sarın. Bu işlem doğal saç bakım maskesinin saçlarınız tarafından daha güzel emilmesini sağlayacaktır. 2 Saat maskenin saçlarınızda kalmasını sağlayın. Ardından ılık su ve saç tipinize uygun bir şampuan ile saçlarınızı temizleyin. Bu canlandırıcı ve saç dökülmesini engelleyici maskeyi, haftada 1 veya 2 defa yapmanızda fayda var. 1 ayın sonunda saçlarınızdaki değişim sizi bile şaşırtacak.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Aşırı Saç Dökülmesini Önleyen Doğal Saç Maskesi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
5066

Sponsor Bağlantılar