Aspirinli Saç Bakımı

Evde Saç Bakımı 12 Ekim 2009

Aspirin. Küçücük bir tablet, hem sağlık hem de güzellik açısından asrın mucizesi olarak insanlığın kullanımına sunulmuş. Benim çocukluğumda, aspirinden başka bir ilaç girmezdi evimize. Baş arısından tutun da öksürüğe kadar her şeye kullanılırdı. Ve ne ilginçtir ki bu günkü kadar da hasta olmazdık. İlaçların çeşitleri çoğaldıkça hastalık da cilt problemleri de saç problemleri de arttı. Sağlık için günde bir defa aspirin içilmesi tavsiyesini mutlaka duymuşsunuzdur. Ben de buradan sizlere, saçlarınızın sağlığı ve güzelliği için ayda 30 adet aspirin kullanmanızı önereceğim. Elbette ayda bir defa 30 adet aspirin içmeyeceksiniz. Saç diplerinize masaj yaparak kullanacağınız muhteşem bir saç bakım maskesi olarak kullanacaksınız. Aspirinle saç bakımı nasıl yapılı konusunda geçmeden önce aspirinini saça faydaları konusunda bir kaç bilgi verelim.

Aspirinin Saça Faydaları

 •  Saçlardaki kepeklenmeyi önler.
 • Saç diplerinde kalan  şampuan kalıntılarını mükemmel şekilde temizler.
 • Saçlarınızın daha parlak ve sağlıklı olmasını sağlar.

aspirinle_sac_bakimi

Aspirinle Saç Bakımı İçin Gerekli Malzemeler

 • 1 bardak çok sıcak su,
 • 30 adet aspirin,
 • 1 çorba kaşığı karbonat,

Aspirinle Saç Bakımı Nasıl Yapılır ?

Aspirinleri sıcak suyun içinde tamamen eritin. Karışıma karbonatı ekleyip, karıştırın ve ılınmasını bekleyin. Temiz ve ıslak saç diplerine masaj yaparak karışımı sürün. 15 dakika bekledikten sonra ılık su ile saçlarınızı durulayın.Ayda 1 defa uygulanması gerekir.

Muhteşem Gençlik İksiri İle Kırışıklıklara Veda Edin!

Saç Diplerindeki Kabuklanma ve Kaşıntı İçin Doğal Çözüm

Aspirinin Faydaları ve Zararları

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Aspirinli Saç Bakımı” hakkında 3 yorum var

 • Ceren

  aspirin sivilcelerede iyi geliyo limonla 2 aspirini karıştırın pamuk yardımyla sivilceli bölgelere sürün. İlk kullanımda çoğaltıyor daha sonra pürüzsüz oluyor.
  ben denedim ve gerçekten geçti.

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar