Bahar Candan Hakkında Bilinmeyenler

Tv-Sinema-Magazin 27 Mart 2017

İşte Benim Stilim yarışmasının bu güne kadarki en ilgin yarışmacısı olan Bahar Candan, konuşması, ağlaması, mimikleri ve tavırları ile yarışmanın sunucuları, konukları ve izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Her gün farklı bir konuyla gündem ve ilgi odağı olmayı başaran Bahar Candan kimdir? Kısaca sizleri bilgilendirmek isterim.

bahar_candan

 TV 8 ekranlarının sevilen yarışması İşte Benim Stilim’in ilginç yarışmacısı Bahar Candan, 17 Şubat 1998 Mersin doğumlu. Kova Burcu olan Bahar Candan, 19 yaşında. Boyu, 1.70 cm ve kilosu 47 kg. Bahar candan bir dönem Survivor yarışmasında tanınan Nihal Candan’ın kız kardeşi. Beykent Üniversitesinde Hukuk bölümünde okuyan Bahar Candan’ın hayali avukat olmak . Tıpkı diğer aile bireyleri gibi.

bahar_candan_kimdir

2016 yılında Yine İşte Benim Stilim Yarışmasına katılan Bahar Candan hareketler ve konuşma tarzı ile ilgi odağı olmuştu. Yarışmanın 6. sezon finalinde 2. olduğunu öğrendiğinde stüdyoyu terk eden Bahar candan 2017 yılında yeniden yarışmaya katılmıştı. Saçlarını kestirdikten sonra, saçlarımı ok özlüyorum diye stüdyoda ağlayan ve bunalımda olduğunu söyleyen Bahar Candan’ın bu garip davranışı oldukça uzun süre konuşuldu. Ardından Dondurma Gibisin adlı şarkısıyla yine tüm ilgiyi üzerinde toplamayı başardı. Üstelik başka şarkların da geleceğinin müjdesini (!) verdi. Kerimcan Durmaz ile birlikte oynadığı Zeybek oyunuyla Ege’lilerden oldukça yoğun tepkiler aldı. Yarışmadaki pek çok tatsızlığın baş kahramanı oldu. Jüri üyeleri bile Bahar’ı gördükten sonra ablası Nihal’i mumla aradıklarını belirttiler. En son düşürdüğü sandviçler için salya sümük ağlayan Bahar Candan izleyenleri yine yeniden şaşırtmayı başardı. Her programda farklı bir gariplikle günden olmayı başaran Bahar Candan İnstagram fotoğrafları ile de sık sık gündeme geliyor.

 

 

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bahar Candan Hakkında Bilinmeyenler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz Kimdir?

12 Şubat 2017
1271

Sponsor Bağlantılar