BAHAR YORGUNLUĞU İÇİN MUCİZE İKSİR

Sağlık 05 Kasım 2008
Baharın yaklaştığı hatta kapıya dayandığı şu günlerde hemen hemen herkeste benzer şikayetler mevcut. Halsizlik, bıkkınlık, hayata karşı isteksizlik, hafif depresif durumlar ve buna benzer şikayetleriniz var ise sie ze bahar yorgunu olabilirsiniz. Peki bu bahar yorgunluğuna ne yapmak lazım. Doğal yollardan bu yorgunluktan kurtulabilirsiniz. Nasıl mı?
Malzemeler:
15gr. arı sütü- 20 çörek çöre otu-20 gr.ginseng-50 gr.polen-20 gr. çamsakızı-20 gr.keçi boynuzu-20gr.Dar-ı fülfül-1 kg kestane balı.
YAPILIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Tüm malzemeleri bir havanda döverek un haline getirin.Bal ile karıştırıp cam kavanoza koyun.Hergün sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı tüketin.
Faydaları: Arı sütü bağışıklık sistemini güçlendirir,ruhsal ve fiziksel dayanıklılığı arttırır.Çöre otu zindelik verir,vücuda kuvvet gelir,bronşite iyi gelir. Ginseng strese karşı drenci arttırır, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığı arttırır.Polen hücreleri yeniler,dış etkenlere karşı korur,deri ve göz iltihaplarına iyi gelir.Çam sakızı solunum ve idrar yolları hastalıklarında faydalıdır.Keçi boynuzu nefes darlığına karşı etkilidir.Dar-ı fülfül kuvvet verici,hazım kolaylaştırıcı,öksürük gidericidir,Kestane balı kasları kuvvetlendirir,kan dolaşımını düzenler.
ÖNEMLİ NOT : BU İKSİR 40 GÜN İÇİNDE İÇİLMELİDİR !
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BAHAR YORGUNLUĞU İÇİN MUCİZE İKSİR” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar