Barış Arduç’un Söylediği Şarkı Seyirciyi Ekrana Kilitledi

Günce/Aktuel, Tv-Sinema-Magazin 21 Aralık 2015

20 Aralık 2015 tarihinde yani dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlanan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı için bağış gecesi canlı olarak yayınlandı . Aynı zamanda TEGV’nin 20. yaşının kutlandığı gecede pek çok ünlü de destek amacıyla programda yer aldı. Sunuculuğunu, Cem Davran ve Burçin Terzioğlunun üstlendiği programda, Sunuculuğunu Burçin Terzioğlu ile Cem Davran’ın gerçekleştireceği programa TEGV Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Solakoğlu, Ali Sandro Garcia, Ataberk Mutlu, Barış Arduç, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Deniz Çakır, Emel Çölgeçen, Emre Karayel, Emre Kınay, Erkan Kolçak Köstendil, Evrim Alasya, Gökçe Bahadır, Gupse Özay, Kanbolat Görkem Aslan, Mert Fırat, Şebnem Bozoklu, Tolga Sarıtaş, Tolga Tekin, Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası da seyircilere unutulmaz anlar yaşattı. Programa damgasını vuran ise, Barış Arduç’un söylediği Nayino türküsü oldu.

baris_arduc_nayino

Yaklaşık 3.5 saat süren programda, en yüksek SMS alam rekoruna da imza atıldı. Sosyal medyadan da büyük destek alan programda 80.000 çocuğun okumasına katkı sağlayacak miktarda bağış toplandı. Programın Kanal D nin 23. yaşı ile aynı günde olması da ilginç bir tesadüf oldu.

Barış Arduç Nayino Dinle

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Barış Arduç’un Söylediği Şarkı Seyirciyi Ekrana Kilitledi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Saç Simülasyonu Nedir?

Saç Simülasyonu Nedir?

21 Haziran 2017
2101

Sponsor Bağlantılar