Baş Ağrınızı 30 Saniyede Geçirecek Pratik Yöntem

Sağlık 27 Kasım 2016

Baş ağrısı herkesin yaşadığı ortak sağlık sorunlarından bir tanesi. Hele bir de stresli bir ortamda iseniz baş ağrısı eninde sonunda kaçınılmaz sondur. Baş ağrısı için dilerseniz hemen bir ilaç alabilirsiniz. Ama ilaç almadan önce , tamamen doğal ve size hiç bir yan etkisi olmayan, üstelik 30 saniye gibi kısa bir sürede baş ağrınızın geçmesini sağlayacak olan pratik bir öneri deneyin. Denemekle bir kaybınız olmayacak. Üstelik sık sık ağrı kesici kullanmak vücudu çok yorduğundan dolayı uzmanlar tarafından da önerilmemektedir.

Baş Ağrınızı 30 Saniyede Geçirecek Pratik Yöntem

bas_agrisi_icin_dogal_agri_kesici_cozum

Vücutta bazı aktif noktalar bulunur. Bunlara kısaca akapunktur noktaları denir. Bildiğiniz gibi akapunktur noktalarına bası uygulayarak pek çok sağlık sorununa doğal çözüm bulmak mümkündür. Size önereceğimiz ağrı kesici yöntem yine bu akapunktur noktaları ile ilgili. Elinizin baş parmağı ve işaret parmağı arasında bulunan bölgeye parmağınızla baskı uygulayın. 30 saniye sonra, diğer elinizdeki aynı bölgeye yine 30 saniyelik baskı uygulaması yapın.  Baş ağrınızın çok çok azaldığını veya tamamen geçtiğini göreceksiniz. Burada hemen size ufak bir hatırlatmada da bulunayım. Uygulamayı doğru şekilde yapmanız çok önemlidir. Bu işlem aynı zamanda çok stresli olduğunuz zamanlarda stresi azaltmak için de kullanılır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Baş Ağrınızı 30 Saniyede Geçirecek Pratik Yöntem” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar