BEŞİ BİR YERDE GÜZELLİK SIRLARI

Güzellik için, çok para harcamak gerektiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. sizlere önereceğimiz 5 güzellik sırrı, düşündüğünüzden, çok daha ucuz mal olacak. Hazırsanız, sırlarımızı açıklamaya başlıyoruz.
1- LİMON : Cildinizdeki güneş lekelerini çıkarmak için, bulunmaz nimet.  1 limonu yarıya kesip leke olan bölgeyi ovuşturun. durulamadan önce, 3 dakika kadar limonun bölgede kalmasını sağlayın.
2- TÖRPÜ YERİNE KİBRİT KUTUSU : Tırnağınızda bir pürüz var ve işin kötü yanı, yanınızda törpü yok ise, kibrit kutusunun yakma şeridi, işinizi çok rahatlıkla görecektir.
3- KAHVE TELVESİ İLE PÜRÜZSÜZ BİR CİLT : İçtiğiniz Türk kahvesinin, telvesini, bir miktar, bepanthene krem ile karıştırıp, nazik hareketlerle, cildinize peeling yapın. Sonuç, düşündüğünüzden çok daha mükemmel…
4- ESKİYEN RİMELLER : Eski maskaralarınızı atmayın. Alt kirpiklerinize maskara sürdüğünüzde, fazla belirgin dururlar. Fakat kurumuş bir maskara sürdüğünüzde hem dökülen far kalıntılarını temizler, hem de daha doğal bir görütü sağlar.
5- BAL : Harika dudaklara sahip olmanın sırrı, bal ve şekerden geçiyor. 1 çay kaşığı bal ile, 1 çay kaşığı şekeri karıştırarak dudakların üzerinde birkaç dakika hafifçe ovuşturun. Dudaklarınıza doğal peeling etkisi yacak olan bu işlem, rujunuzun daha güzel durmasını sağlayacak.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BEŞİ BİR YERDE GÜZELLİK SIRLARI” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
4421
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1615

Sponsor Bağlantılar