BİR BEDEN İNCELMEK İÇİN

Bir Beden İncelmek İçin
Bir Beden İncelmek,Bir Beden İncelmek İçin,1 Beden İncelme,1 Beden İncelmek İçin,Bir Beden İncelten Öneriler,1 Beden İncelmenin Püf Noktaları
Çok fazla zaman ve efor harcamadan bir beden incelmek ister misiniz ? eğer cevabınız evet ise, mutlaka önerilerimize kulak verin ve kısa sürede 1 beden incelme konusunda ilk adımı atın.

1 Beden İncelmek İçin
1 Beden İncelmek İçin

Bir Beden İncelmek,Bir Beden İncelmek İçin,1 Beden İncelme,1 Beden İncelmek İçin,Bir Beden İncelten Öneriler,1 Beden İncelmenin Püf Noktaları
Probiyotiklerle dost olun : Probiyotikler yani fermente ürünler,vücudun enerjiyi doğru şekilde kullanmasını sağlarlar ve alınan kalorilerin sindirilmesine yardımcıolup, kilo vermenize yardımcı olurlar.
Fermente edilmiş süt ve süt ürünleri probiyotik grubunda en sık kullanılan ürünlerdri.. Burada en faydalı fermente ürün olarak kefiri tercih edebilir ve diyetinize yardımcı olabilirsiniz.
Kaliteli Uyku Uyuyun : Yeterli ve kaliteli uyku uyumak, vücut için gerekli enerjiyi toplamanıza yardımcı olur. Eğer uyku ile gereken enerjiyi alamamışsanız ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi yiyeceklerden karşılamaya çalışırsınız. Çünkü yetersiz uyku, iştah hormaonlarını aktive eder  ki, bu da size kilo olarak geri döner..
Kahvaltıda Mutlaka Protein tüketin : Kahvaltılarınızı karbonhidrat yerine protein ağırlıklı yaparsanız, % 65 e kadar daha fazla kilo verebilirsiniz. En iyi protein kaynağı kahvaltı için yumurta olacaktır. Üstelik yumurtanın sarısında 80 kalori var. Yani kalorisi oldukça düşük. Eğer bu kaloriyi de almalayım derseniz, sadece beyazını tüketebilirsiniz.
TV İzlemek yerine spor yapın : Her yediğiniz yiyecek nasıl kalori olarak vücuda alınıyor ise, her yaptığınız hareket ve egzersiz de kalorilerin dışarı atılmasını sağlıyor. O sebeple, ne kadar çok hareket, o kadar çok kilo vermek anlamına geliyor.  30 dakikalık bir yürüyüz 150 kalori harcamanızı sağlar..
Kuruyemişleri İhmal etmeyin : Ani açlık krizlerindfe, sizlere önereceğimiz en faydalı şey kuruyemişler. Bademi,fındık,fıstık,ceviz gibi kuru yemişler hem sağlıklı kalmanıa yardımcı olur, hem de açlık krizlerini savuşturmanızı sağlar. Fakat kuru yemiş tüketme işini abartmadan, en fazla 20 adet yemeniz gerekir. Her şeyin fazlası zarardır değil mi?
Tatlı Yiyecekseniz zamanına dikkat edin : Ana yemeğin üzerine hemen yenile tatlı ile insülin seviyesi pik yapar ve bu da aldığınız kalorilerin karın bölgesinde toplanmasına neden olur.
Mutlaka ve Mutlaka 1 Kase çorba için : Ana yemeğe çorba ile başlamak, çok aç dahi olsanız fazla yemek yemenizi önler. Bu sayede, hem mideniz hem de sindirim sisteminiz rahat eder..
Bir Beden İncelmek,Bir Beden İncelmek İçin,1 Beden İncelme,1 Beden İncelmek İçin,Bir Beden İncelten Öneriler,1 Beden İncelmenin Püf Noktaları

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BİR BEDEN İNCELMEK İÇİN” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar