Breaking Badden Uyarlanan 46 Dizisinde En Çok Sorulan 15 Soru

Tv-Sinema-Magazin 19 Aralık 2015

Bildiğiniz gibi, uzun zamandır dillere dolanan ve Breakind Bad’den uyarlanan 46 Dizisinin çekimlerine başlandı. Breakind Bad’de olup ta 46 dizinde olmayacak pek çok durum mevcut. Ama yine de Türkiye’ye uyarlandı ve çok da ses getireceğe benziyor. Soyal medya da da büyük yankı bulan 46 dizisinde özellikle baş rolde Erdal Beşikçioğlu’nun (Walter White karakteri) olduğunu düşünürsek tutkunları oldukça çok olacak gibi görünüyor.  Bir de Erdal Beşikçioğluna Yasemin Allen (Skyler karakteri) eşlik eder ise, müdavimleri bir kat daha artacak. 46 dizisi ile ilgili olarak çok merak edilen sorular var. Sizler için bir derleme yaparak 46 dizisinde en çok merak edilen sorulara yanıt aradım. Çok ilginç cevaplar var. Bu makalemi okuduktan sonra dizi ile ilgili oldukça bilgi sahibi olabilirsiniz.46 dizisi şimdiden herkesin merakla beklediği bir dizi. İlk bölümde de reyting patlaması yaşayacağını düşünüyorum.

Jesse Pinkman’ı kimin oynayacağı

breaking_jesse_pinkman_emre_colak

Filmin en önemli ve bir o kadar da sempatik karakterlerinden biri olan Jesse Pinkman karakterini kimin canladıracağı en çok merak edilen konulardan bir tanesi. Sosyal medyada ise bu konudaki öneri en çok Galatasaraylı futbolcu Emre Çolak için geliyor. Bunun nedeni ise emre Çolak’ın Jesse Pinkman karakterine olan benzerliği.

Yo Bitch repliği

breaking_bad_jesse_pinkman_yo_bitch

Beceriksiz bir kaçakçıyı canlandıran Jesse Pinkmanin efsaneleşen replikleri küfür içerikli. 46 dizinde bu içeriklerin nasıl bir şekil alacağı çok merak konusu.

Breaking Bad’deki Gibi Meth mi Yapılacak?

breaking_bad_meth

Breaking Bad’de u.uştucu kaçaklığı üzerine kurulmuş bir senaryo mevcut. ama Türkiye versiyonunda senaryo ne üzerinde kurgulanacak ayrı bir merak konusu haline geldi. Son f-dönemlerde sıkça duyduğumuz sahte içki ya da kaçak sigara üzerinden falan olur sanırım.

46 Dizisi Nerede Geçecek?

46_dizisi_nerede_cekilecek

46 dizisi için düşünülen ilk yer Bağcılar. Ama sonradan fikir değiştirilir ise, diğer alternatifler de değerlendirilecek.

Karakterlerin Türkçe İsimleri Ne Olacak ?

46_dizisi

46 dizisinde en çok merak edilenlerden bir tanesi de dizideki karakterlerin adının en olacağı. Örneğin Skyler ismin ile efsaneleşen replikler, Ayşe ya da Fatma ismiyle de efsane haline gelebilecek mi ? Karakterlere oyle isim bulmalılar ki, 46 dizisi de replikleri ile efsane haline gelsin.

46 Dizisinde de Şafak Operasyonu düzenlenecek mi?

46_dizisinde_safak_operasyonu

Narkotik şubenin 46 dizisinde şafak operasyonu yapıp yapmayacağı merak konusu.

 Heisenberg lakabı neye dönüşecek?

breaking_bad_Heisenberg_karbonat_erol

Filmin en önemli karaketerlerinden bir tanesi olan Heisenberg için sosyal medyada düşünülen isim, karbonat erol karakteri ile akıllarda kalan Ünal Gürel.

Walter White Karakterini Canlandıran Erdal Beşikçioğlu Hangi Lisede Kimya Öğretmeni Olacak?

breaking_bad_46_dizisi_erdal_besikcioglu

Erdal Beşikçioğlu’nun hangi lisede kimya öğretmeni olacağı da bir diğer merak konusu. Öneriler arasında en çok meslek lisesi ve İmam Hatip lisesi bulunuyor.

Pastırmalı Yumurtanın Yerini Ne Alacak?

breaking_bad_pastirmali_yumurta

46 dizisinde pastırmalı yumurta yerine ne ikram edileceği de merak ediliyor. alternatifler ise, yumpat (patatesli yumurta) veya sucuklu yumurta..

Los Pollos Hermanos’a ne olacak?

46_dizisi_hangi_filmden_uyarlandi

Filmde en çok yenilen los pallos hermanos yerine hangi yiyecek gelecek.. Sosyal medyadakilerin önerisi ise tavuk döner..

Torbacı Karakteri Neye Dönüşecek ?

46_dizisi_torbaci

Herkesin ortak merak konusu torbacı karakteri. Aceba  Breaking Bad mi?

Dizi Müziği Kim Tarafında Yapılacak ?

toygar_isikli

Dizi için diziye yakışır bir dizi müziği gerekli. Bu konuda en çok bilinen isin Toygar Işıklı .. Aceba 46 disizinde de Toygar Işıklı imzası olacak mı ?

Dizide Sansür Olacak mı ?

46_dizisi_psikolojik_gerilim_filmi

RTÜK dizi için eminim ki pek çok sansür getirecek. Küfürlü konuşmalar, alkol ve sigara sansğrleri arasında yarım yamalak bir dizi izlemeye hazır olun.

Skyler’ı Oynayacak Olan Yasemin Allen En Kötü Kadın İlan Edilmeye Hazır Olsun

46_dizisi_yasemin_allen

46 Dizisinde Skyler karakterinin Türk versiyonunu canlandıracak oln Yasemin allen Türkiyenin en enfret edilen kadını olmaya hazırlansa çok iyi olur. Bu karakterden sonra ne rol oynarsa oynasın 46 dizisinde oynadığı karakter üstüne yapışacak gibi görünüyor.

46 Dizisiyle Birlikte Kimya Öğretmenleri Nasıl Etkilenecek?

46_dizisi_kimya_ogretmeni

Dizinin başlamasıyla birlikte, kimya öğretmenleri daha gözde ve havalı olacak. Ayrıca öğrencileri tarafından kendilerine takılmış olan çeşitli lakaplara sahip olacaklar.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Breaking Badden Uyarlanan 46 Dizisinde En Çok Sorulan 15 Soru” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz Kimdir?

12 Şubat 2017
1269

Sponsor Bağlantılar