Broş Nasıl Takılır ?

Moda 11 Mayıs 2015

Aksesuar kullanımı özellikle sade kıyafetler giyildiğinde, şarttır. Giyilen sade bir bluzu veya gömleği, en güzel aksesuarlarla şık hale getirebilirsiniz. Bu tip sade kıyafleleri üzerinde en güzel etkiyi yapan aksesuar ise, kesinlikle broşlardır. Giydiğiniz bir gömleğin, bluzun veya ceketin üzerine takacağınız şık bir broş bir anda kıyafetinizi bambaşka bir görünüme büründürür ve sizin çok daha şık görünmenize sebep olur. Basit bir yöntemle şıklığı yakalamanızı sağlayan broş nasıl kullanılır/takılır konulu makalemizde, broş kullanmanın püf noktaları hakkında bilgi verirken, broş hangi kıyafetler kullanılır sorusunun da yanıtını vereceğiz. Ayrıca en güzel broş modellerini de sizlere görsellerle ifade edeceğiz.

Broş Nasıl Takılır ?

Broş gömlek yakalarına, ceketin üst kısmına, bluzunuzun veya fularınızın üzerine, hatta sezonun en gözde modalarından bir tanesi olan şık şapkaların üzerine dahi takılabilecek küçük bir aksesuar. Önemli olan şıklığınıza şıklık katacak ve kıyafetinizi tamamlayacak broş modellerinden bir tanesini kullanmak. Şimdi sizlere broş hangi kıyafetle takılır konusunda bir kaç öneride bulunacağız.

2015_bros_modelleri

Broş Hangi Kıyafetle Takılır ?

Broş en çok ceketlere ışıltı katmak amacı ile ceketlere takılıyor. Ya da aksesuar olarak kullanılan bir şalın üzerine şalın açılmasını önlemek ve daha şık bir görüntü sağlamak amacı ile takılıyor. Peki broş başka hangi kıyafetlerle kullanılabilir. Gelin hep birlikte görelim.

Gömlek Yakasına Broş Nasıl Takılır ?

Broş nerede kullanılır sorusuna en güzel cevap denilebilir buna. Son dönemlerin en gözde trendlerinden bir tanesi olan gömlek yakasına broş takma trendi özellikle de ofis ortamında şıklığı yakalamanın en kolay yolu. Gömleğinizin yakasına takacağınız broş modelleri, taşlarla süslenmiş şık broşlar olabileceği gibi, iğne şeklinde broş modellerinden bir tanesini de tercih edebilirsiniz.  Ya da küçük broşlardan bir kaç tanesini gömleğinizin üzerine takarak çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

2015_gömlek_yakasi_bros_modelleri

Broş Şapka Üzerine Nasıl Takılır ?

Sezonun en gözde trendlerinden bir tanesi olan şapkaları broşlarla biraz daha hareketlendirip daha şık hale getirmeye ne dersiniz ?  Burada göz önünde bulundurmanız gereken en önemli konu, kullandığınız şapkanın büyüklüğü ile doğru orantılı büyüklükte bir broş kullanmaktır. Dilediğiniz broş modelini kullanabilirsiniz.

Broş Ceket Üzerine Nasıl Takılır ?

Ceketinizin üzerine broş takmak istiyorsanız, öncelikle ceketin kumaşını göz önünde bulundurmanız gerekli. Çünkü büyük boy ve ağır olan broşları hafif veya ince kumaşlı bir cekette kullanamazsınız. Bu tür büyük ve ağır broşlar palto veya kabanlarda kullanmak için daha uygundur. Ceketleriniz için daha hafif ve küçük boy broş modellerinden birini tercih etmeniz yerinde olacaktır.  Ayrıca kullanacağınız broşun ceketin kumaşını zedelememesi için kumaş ve broşun arasında kumaş pedi kullanmanız gerekir.

bros_hangi_kiyafet_ile_kullanilir

Gece Elbisesinde Broş Nasıl Kullanılır ?

Gece elbiselerinde de broş kullanmak artık en trend moda olaylarından bir tanesi. Dilerseniz gece elbisesini omuz kısmına, ya da dekolte kısmına takacağınız şık broş modelleri ile kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz. Ya da kullandığınız sade bir çantanın üzerine iliştireceğiniz şık bir broş modeli ile gece çantası elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Broş Nasıl Takılır ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar