Bu 7 Göbek Eritme Tüyosunu Her Kadının Bilmesi Şart!

Göbek yağlarını eritmek çok kolay olmasa da imkansız değildir. Bu gün sizlere her kadının mutlaka bilmesi gereken 7 kolay göbek eritme tüyosu önermek istiyorum.

Tekila için (Yanlış Okumadınız!!).

tekila

Agave bitkisinin öz suyundan üretilen tekila hiç karbon hidrat içermez. Ve Tahıl kökenli bir içkidir. İçerdiği kalori miktarı da 30 cl lik miktarda 70 kaloridir.

Normal Tükettiğinizden Daha Fazla Su Tüketin

su_icmek_zayiflatirmi

Su içmek azyıflatır mı sorusu her daim sorulmuştur. Su içmek zayıflatır. Şöyle ki; İçtiğiniz miktardan daha fazla su içmeniz kendinizi daha tok hissetmenizi sağlar. Ayrıca metabolizmayı hızlandırıp, toksinleri vücuttan atar. Kan şekeri seviyenizi dengeleyip insülin dalgalanmasını önler. Açlık krzlerinizin azalmasını sağlar. Tüm bunların sonrasında da su içmek zayıflatır.

Düzenli Uyku Şart

duzenli_uyku

Düzenli uyku uyumak metabolizma hızı artırır. Ve düzenli uyku uyumak zayıflamanıza yardımcı olur. Ama düzenli uykumuz gece 02.00 de yatıp öğlen 12.00 de uyanmak değil. Gece 10.00-11.00 de yatıp, sabah erken kalkmak suretiyle bu faydalarından istifade edebilirsiniz.

Hindistan Cevizi Yağı Kullanın

hindistan_cevizi_yagi

Hindistan cevizi yağı metabolizmayı hızlandırır ve daha fazla yağ yakılmasını sağlar. Bu sebeple de göbek eritmek konusunda oldukça yardımcı olur.

 Bol Bol Yoğurt Yiyin

yogurt

Yoğurdun içeriğinde bulunan probiyotikler ve faydalı bakteriler metabolizmanın hızlanmasını ve yağ yakımının daha fazla olmasını sağlar. Ayrıca protein içeriğinden dolayı kas yapımına yardımcı olur. Tok tutar ve kan şekeri dengesini sağlar. Bunlar sonrasında da zayıflamanıza ve göbek eritmeye yardımcı olur. yoğurdu tek başına yyemiyorsanız içine, yaban mersini gibi antioksidan meyvelerden katarak tüketebilirsiniz.

Fıstık Ezmesi Tüketin

fistik_ezmesi

Yüksek oranda kalori içeren fıstık ezmesi nasıl zayıflatır diye düşünebilirsiniz. Ama bu kadar kalori içeriyor olmasına rağmen yüksek oranda lif ve protein içerir. Lifli ve proteinli besinler diyetlerin vazgeçilmez besinleridir. Ayrıca yapılan bir araştırma sonrasında, haftada 5 kaşık ve üzeri fıstık ezmesi tüketen kişilerde %21 oranında diyabet riskinin azaldığı görülmüştür.

Günde Bir Parça Bitter Çikolata Yiyin

bitter_cikolata

Bitter çikolata özellikle kalp sağlığı açısından uzmanlar tarafından önerilir. Aynı zamanda bitter çikolata zayıflamak isteyenler için de iyi bir tatlı alternatifidir. Fazla abartmamak şartıyla günde bir parça bitter çikolata yemek göbek yağlarından kurtulmak için de iyi bir çözümdür.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bu 7 Göbek Eritme Tüyosunu Her Kadının Bilmesi Şart!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar