Bu Tarz Benim Birincisi Kim ?

Günce/Aktuel 21 Aralık 2014

Show Tv de yayınlanan ve büyük beğeni ile izlenen bu tarz benim yarışması sonuçlandı ve kazanan açıklandı. 20 Aralık 2014 tarihinde yayınlanan final gecesi ile bu tarz benim birincisi belli oldu. Jüri üyeliğini, İvana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez Kemal Doğulunun yaptığı, sunuculuğunu ise Öykü Serter’in üstlendiği Bu Tarz Benim Yarışması muhteşem bir final gecesi ile birincisini ilan Etti . Türkiye’nin en tarz kadınını seçti. Yarışmanın final gecesinde sahne olan Hande Yener, aynı zamanda konuk Jüri üyesi idi. Çeşitli görsel şovlar eşliğinde yayınlanan büyük final gecesinde heyecan doruktaydı.

bu_tarz_benim_birincisi
Bu Tarz Benim Birincisi

Bu Tarz Benim Final Gecesi

Hande Yenerin birbirinden güzel şarkılarıyla ve danslarıyla iyice renklenen ve hareketlenen final gecesinde, Finale kalan yarışmacılarda Ezgi, Ayşenur, Aycan Şencan kardeşler 3 farklı kıyafet kombini ile jüri üyelerinin karşısına çıktılar. Ezgi hafta için en çok puanı toplayan isim olduğu için bir yıldızı garantilemiş durumdaydı zaten. Eleme gecesinde Jürinin oylarıyla birlikte gelen izleyiciden SMS lerde değerlendirilerek gecenin birincisi seçildi.

Bu Tarz Benim Finalinde Kim Kazandı ?

Bu Tarz Benim yarışmasında Aycan Şencan kardeşler Jürinin oyları ve SMS desteği ile Türkiye’nin en tarz giyinen kadınları olarak ilan edildi ve yarışmanın büyük ödülü olan 100.000 TL lik ödülünde sahibi oldular. Haftalar öncesinden canlı yayınlanacağı duyurulan Bu Tarz Benim eleme gecesinde sadece son 15 dakika canlı yayınlandı. üstelik Canlı yayınlanan bölümde jüri üyeleri yoktu. Bu da ayrı bir tartışma konusu oldu. Bu tarz benim yarışması başladığı andan itibaren, kavgalarıyla, iddia edilen şaibeleriyle, program konuklarıyla ve çok konuşulan diyalogları ile sona erdi. Ve yarışma sona ermesine rağmen bir süre daha konuşulacağa benziyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bu Tarz Benim Birincisi Kim ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Saç Simülasyonu Nedir?

Saç Simülasyonu Nedir?

21 Haziran 2017
2109

Sponsor Bağlantılar