Burçların Evlilik Hayatı

Aşk ve Cinsellik, Kadın 12 Ocak 2015

İnanalım ya da inanmayalım, astroloji bir gerçek ve hemen hemen herkes de burcu hakkındaki yorumları veya analizler okuyup kendinden bir şeyler bulmaya çalışır. Aslına bakarsanız, burçlar ve etkilendikleri gezegenler gerçekten de hayatımızda bazı şeylere yön verir. Her burcu özellikleri farklıdır.bir de yükselen burç, doğum haritası gibi özellikler e eklenince ortaya sahip olduğumuz özeller çıkıyor. Herkesin karakteri de bu sebeple değişik oluyor sanırım. Bu gün sizler için, burçların evlilikleri konusunda bir makale hazırladık. Hangi burç evlilik konusunda nasıldır? Evlendiklerinde nasıl davranırlar ? Ya da hangi burçla evlenirseniz daha mutlu olursunuz ? Bunlara biraz astroloji ile biraz mizah karışık cevaplar vermeye çalışacağız. Buyun bakalım burçların evlilik hayatı..

Koç Burcu Evlilik Hayatı

Koç gurubu insanlar hayatınıza renk ve hareket katar. Koç burcuyla uzun süreli bir ilişki düşünüyorsanız her an sürprizlere hazır olmanız gerekir. Rutin bir ilişkiden çok daha fazlasını bulacağınıza emin olabilirsiniz. İlişkiniz son derece dolu dizgin ve hareketli olacaktır. Koç burcu ile evlilik inişli çıkışlı bir yol olsa da eşlerine karşı son derece saygılı ve özellikle iş konusunda destekleyici olacaklardır. Koç burcu kadınları onur ve güç ararlar ve bu sebeple erkekler tarafından elde tutulması zor görülür. Ama onlar kendi güçlerini ve başarılarını hazmedecek saygı duyacak bir erkek ararlar. Kendi Üzerlerinde baskı kurulmasından hiç hoşlanmazlar.

burclarin_evlilik_hayati

Boğa Burcu Evlilik Hayatı

Boğa burcu kadını da erkeği de büyük bir düğün isterler. Ama boğa burcu için evlilik kararı oldukça zor bir karardır. Birlikteliğinden emin olmalıdır. Bu sebeple de her şeyi en ince ayrıntısına kadar tetkik edip planlarlar. Gösterişli ve detayları bol bir düğün isterler. Boğa erkeği evliliğin ilk zamanlarından sonra eşini tamamen sahiplenir. Sadık ve güvenilirdir. Boğa kadını için ise, öncelikle iş gelir. Kariyer onun için çok önemlidir. Aslında sevgi dolu ve ideal bir eştir. Çocuk sahibi olduktan sonra evcimen ve iyi bir anne olurlar.

İkizler burcu Evlilik Hayatı

İkizler burcu her ortama kolayca adapte olduklarından iyi bir eş olurlar. İhtiyaçlarını önemseyen ve onunla aynı tarzda hayat yaşayan bir eş ile çok mutlu olurlar. Ama yine de ikizler burcu ile tepeden düşme bir evlilik yapılmaz. Onu çok iyi tanımak gerekir. Bu süre içerisinde onlara da kendilerini hazır hissedecek vakti kazanmış olurlar. İkizler kadını ile evlenirseniz becerikli ve hamarat bir eş olur. Aile ve iş hayatını başarı ile bir arada yürütürler. Enerjik olmaları ve hayata olan pozitif tutumları etkileyicidir. İkziler burcu erkeği için evlilik hayatı ilk zamanlar oldukça güç olsa da bir defa karar verdikten sonra çok iyi koca olurlar. Destekleyici, hayat dolu ve zeki erkeklerdir.

Yengeç Burcu Evlilik Hayatı

Yengeç burcu, burçlar kuşağındaki en evcimen burçtur. Düzenli bir ilişki ve aile hayatı onlar için çok önemlidir. Çünkü aile kavramı onlar için en önemli kavramdır. Evliliklerine değer verir ve korurlar. Evliliklerindeki problemleri inatla çözmeye çalışırlar. Yengeç burcu kadını ile evlendiğinizde, çok iyi bir aşçı, çok iyi bir anne ve çok evcimen bir kadınla evlenmiş olursunuz. Yalnız oldukça hassas ve kırılgan olduklarından dikkatli davranmanız gerekir. Romantizmi çok severler. Yengeç burcu erkekleri de en az kadınları kadar evcimendir ve zeki erkeklerdir. Eşlerine ve evliliklerine değer verir, hayatı iki kişilik yaşarlar.

burclarin_ask_uyumu

Aslan Burcu Evlilik Hayatı

Aslan burcu kontrol etme delisidir. Eğer aslan burcu ile birlikte iseniz buna alışmanız gerekir. Bazıları için kontrol merakı sorun olmayabilir ama özgürlüğüne düşkün insanlar için büyük sıkıntıdır. Aslında bakarsanız Alan burcunun egemenliğine girmeden kendi ayakları üzerinde durabilen insan aslan burcu için daha faydalı olacaktır. Buna rağmen, aslan burcu ile evlilik her zaman renkli ve romantiktir. Aslan burcu kadını aşırı derecede çok sevilmek ister. İhmal edildiği düşüncesi bile onu hayal kırıklığına uğratır. Eşini her daim arkasında duru ve onu destekler. Mükemmel bir eş ve annedir. Aslan burcu erkeği bayağı maçodur. Evinde oturan kadınlardan hoşlanır. Ama eşine evin kraliçesi gibi davranır ve adeta eş değil sevgili olur.

Başak Burcu Evlilik Hayatı

Başak burcu insanları evlenerek düzenli bir hayat kurmak isterler. Maddiyat onlar için çok önemli olduğundan evlendiklerinde evini rahatça geçindirecek paraları olmasını isterler. Başak burcunun hem kadınları hem de erkekleri sürekli dırdır etmeye ve sürekli eleştirmeye çok meraklıdır. Bu da eşinin güvenini kıracak negatif bir davranıştır. Başak erkeği karşılaştığı problemi çözmek içni elinden geleni yapar. Bir baba ve eş olarak gereken her şeyi gerektiği gibi yapar. aynı zamanda ev işlerinde eşine yardımcı olacak kadar da düşüncelidir. Başak burcu kadınları ise, çok çok yoğun bir iş temposunda dahi çalışsalar aynı anda iyi bir aile kuracak kadar yeteneklidir. Düzenli ve organizasyon yetenekleri kuvvetli kadınlardır.eşlerine destek olmaktan mutluluk duyarlar.

Terazi Burcu Evlilik Hayatı

Terazi burcunun kararsızlığı evlilik konusunda da kendisini gösterir ve kolay kolay evlilik kararı veremezler. İlişkilerinin oturması ve onun kendisini rahat hissetmesi için zamana ihtiyaç duyarlar. Kendini güvende hissetmeli ve aşkınızdan emin olmalıdır. Bazı zamanlarda hiç olayacak bir konuda kavga çıkarıp sizi ve aşkınızı dener. Size tam anlamı ile güven sağlarsa evlilik kararı alır ve mutlu bir ilişkiniz olması için elinden geleni yapar. Terazi burcunun erkeği de kadını da aşık olduklarında kendilerini adar ve sadık bir eş olurlar.

burclar_ve_evlilik

Akrep Burcu Evlilik Hayatı

Seksüel uyum akrep burcu için en önemli konulardan bir tanesidir. Parmağına bir defa alyansı taktığı zaman akrep burcu için her şey değişir. Pek çok akrep burcu insanı evlendiği zaman ilgili, sevgili,dikkatli eşine destek olan kişiler olurlar. Birlikteliklerinde güven hissettirmezlerse son derece kıskanç olurlar. Eşleri onlar için güven dolu bir ortam yaratmalıdır. Birlikte oldukları kişi için, fiziksel, duygusal ve maddi açıdan uyumlu bir ortam hazırlamaya çalışırlar. Yıllar geçtikçe eşiyle olan bağları daha da kuvvetlenir. Su gurubu bir burçla çok mutlu olurlar. Aynı zamanda toprak grubu burçlarla da olumlu ilişkiler kurabilirler. Hava grubu burçları duygularını akrep burcu için akılcı bir hale getiremez ise, bu iki grubun ilişkileri hiç de olumlu olmayacaktır. Akrep burcu ateş grubundan çok etkilenir ve arlarında oldukça güçlü bir çekim vardır.

Yay Burcu Evlilik Hayatı

Yay burcu kişileri evliliği duygusal bir macera ve keşif gibi görürler. Ve heyecanlarının bittiği yerde problemler baş göstermeye başlar. Pek sadık bir eş sayılmazlar. Eşleriyle birlikte her şeyi yapmaktan .çok, eşlerinin başka ilgi alanları bulmasını isterler. Ama bu durum çoğunlukla kıskançlık krizlerinin doğmasına neden olur. Yay burcu kadınları çocuk sahibi olmayı severler. Kişiliklerinden hiç taviz vermek istemezler ve eşlerine bağımlı olmaktan hiç haz etmezler. Yay burcu erkekleri ise, doğru kadını buldukları taktirde evlilik masasına otururlar. Geç yaşta ama büyük bir coşku ve istekle.

Oğlak Burcu Evlilik Hayatı

Oğlak burcu için evlilik hiç de kolay bir iş değildir. Onların evlenebilmesi için her şey yolunda olmalıdır ve müstakbel eşlerinin evlilikle ilgili tüm detaylara saygı duymalıdır. Evlilik onlara göre, ölünceye kadar sürecek bir beraberliğin ilk adımıdır. Maddi konulara dikkat ederler ve ev halkını çekip çevirirler. Savurganlıktan nefret ederler.Özel hayatı ve iş hayatı arasındaki dengeyi çok iyi kurarlar ve ailelerine gerekli vakti ayırmayı bilirler. İş sebebiyle eşlerini ihmal etseler bile bunu telafi etmeyi bilirler. Oğlak burcu kadınları oldukça ilgili bir anne olur. Çocuklarının ve eşlerinin tüm ihtiyaçları ile ilgilenirken iş yaşantısını da gayet iyi şekilde idare ederler. Oğlak burcu erkeği ise, aile içindeki geleneksel konumu ile ciddi şekilde çalışır ve işine özen gösterir. Toprak burcu grubundan burçlar oğlak burcu ile çok iyi anlaşır. Uzun süreli ve başarılı bir ilişkileri olur. Her iki taraf da duygusal anlamda bir birini tamamlar. Ateş grubu burçları ile ise pek anlaşamazlar ve işler hiç de yolunda gitmeyebilir. Oğlak burcu ayakları yere çok sağlam basan bir burç olduğundan hava grubu burçlarla anlaşamazlar.

burclarin_evlilikleri_nasil

Kova Burcu Evlilik Hayatı

Kova burcu insanlarının doğasında var olan korkularından ve endişelerinden kurtulmaları zordur. Bu durumlardan kurtulabilirse evlenmeye katar verirler. Kova burcu son derece azimli ve sadık insanların burcudur. Eşlerine baskı yapmadan, gereken özgürlüğü ona verirler. Sevgi dolu ve destekleyici bir eş olurlar. Eğer eşine tanıdığı tolerans kendisine tanınmaz ise evliliklerinde problem yaşamaya başlarlar. Kendisini güvende hissetmeye ihtiyacı vardır. Bunu da ona sağlayabilecek olan, gerçek hayat arkadaşıdır. Evliliklerinde değişim aradığı için sürekli yeni ilgi alanları bulurlar. Bütün vaktini tek kişiyle geçirmekten hoşlanmadı için sosyal hayatının da kısıtlanmasını istemez. Kısıtlanır ise, problem çıkarır. Kova burcu kadını materyalist değildir ve eşinin aile üzerinde aktif rol almasını ister. Kova burcu erkeği ise, evcimen görünmesine rağmen zaman zaman idealist bir erkek olabilir.

Balık Burcu Evlilik Hayatı

Balık burcu insanları çok duygusal oldukları için tek istedikleri şey, eşi ile birlikte rüyalarını gerçekleştirmektir. Balık burcu için balayı asla bitmez ve rüya gibi bir evlilik yaşarlar. Bazı balık burcu mensupları ise, evlendikten bir süre sonra ilk günlerini özlemeye başlarlar. Beklemedikleri küçük problemler ortaya çımaya başladığında ise, gerçek dünyaya tepetaklak düşerler. Balık burcu kadınları eşlerinin ihtiyaçlarına önem verir. Şefkatli bir anne olurlar. Ailesiyle birlikte olmaktan büyük keyif alırlar. Balık burcu erkeği ise, eşine karşı çok nazik ve destekleyicidir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Burçların Evlilik Hayatı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Diş Macunu İle Gebelik Testi

Diş Macunu İle Gebelik Testi

17 Mayıs 2017
1959

Sponsor Bağlantılar