Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Moda 09 Ocak 2015

Büyük göğüslü kadınlar kıyafet seçini konusunda çok büyük sıkıntı yaşarlar. Çünkü kendileri için bulabilecekleri kıyafetler oldukça sınırlıdır. Aldıkları kıyafetler ise, her daim aynı modeller veya birbirine yakın modeller olur. İstedikleri gibi giyinememenin sıkıntısını yaşarlar. Peki, bu durum hep böyle mi olmak zorunda? Bunun bir hal çaresi yok mudur? Elbette var. Siz de diğer kadınlar gibi, şık, farklı modeller giyen ve oldukça havalı görünebilirsiniz. Nasıl mı? Sizlere önereceğimiz bir kaç püf noktasına uyarak. Sadece şık görünmekle kalmayacaksınız. Bedeninizi daha orantılı gösterebileceksiniz. Çünkü büyük göğüsler olması demek, beden oranınızın bozulması demek. Bunun farkındayız ve sizler için en güzel giyim tarazını oluşturmanıza yardımcı olacak öneriler hazırladık. Bu makalemizde büyük göğüslü kadınların nasıl giyinmesi gerektiğinden bahsedeceğim. Sizlerin hayatını ve giyim tarzını tamamen değiştirecek önerilerimize hep birlikte göz atalım ne dersiniz?

Tulum Giyin

Stil sahibi kadınların vazgeçilmezler arasında yer alan tulumlar, büyük göğüslü kadınlar için de adeta kurtarıcıdır. Tulum giydiğiniz zaman, vücudunuzun üst kısmı daha küçük görünür ve göğüslerinizin büyüklüğü göze batmaz. Koyu renk tulumları tercih etmeniz yerinde olacaktır. Bu sayede, üst bölgeyi iki kat daha küçük gösterebilirsiniz.

buyuk_goguslu_kadinlar

Bol Kazaklar ve Bluzlar

Giyeceğiniz bol kazaklar ve bluzlar, göğüslerinizi gizlemekte ve daha küçük görünmelerini sağlamakta oldukça başarılı olacaktır. Fakat burada küçük bir hatırlatmayı da sizlere yapalım. Oversize bluzlar bol kesimli olmasına rağmen sizi daha kilolu gösterir. Bahsettiğimiz bu tür bluzla değildir. Vücudun üst kısmını daha derli toplu gösteren bol bluz ve kazaklar, skinny Jean ile harika bir görünüm sergilemenizi sağlayacaklardır.

A Kesim Etek Giyin

A kesim etekler, yeni sezonun da en favori kıyafetlerinden bir tanesi. Bu tip bir etek giydiğiniz zaman hem daha kadınsı görünürsünüz hem de dikkatleri vücudun üst bölgesinde değil, alt kısımda toplamış olursunuz.

buyuk_goguslu_kadinlar_nasil_giyinmeli

Blazer Ceket Giyin

Blazer ceket, en kurtarıcı kıyafetlerden bir tanesidir. Gardıropların vazgeçilmezi olan bu ceketler büyük göğüslü kadınlar için de en büyük kurtarıcıdır. Vücudun geniş kısımlarını saran ve gizleyen blazer ceket göğüslerinizin olduğundan daha küçük görünmesini sağlar.

Toparlayıcı Sutyen Kullanın

Pek çok modelde bulabileceğiniz sutyenleri bir kenara bırakın. Toparlayıcı sutyen kullanmaya başlayın. Çünkü toparlayıcı sutyenler göğüslerinizi 1-2 beden daha küçük gösterir. Bu şekilde kıyafetlerinizin üzerinizde daha güzel durmasını sağlayabilirsiniz.

Büyük göğüslü Kadınların Giymemesi Gereken Kıyafetler

  • Skinny jean ile birlikte giyilecek dar bluzlar
  • Üzeri işlemeli ve taşlı bluzlar
  • Oversized bluzlar, gömlekler ve kazaklar
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Giyim Önerileri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar