CİLT VE GÜNEŞ LEKELERİNE BİTKİSEL ÇÖZÜM

Özellikle güneş dolayısıyla ciltteki melanin faaliyete geçer ve ve yaklaşık 36 saatte faaliyette kalır. Güneşe çıkmadan yarım saat önce mutlaka uygun faktörlü bir koruyucu krem kullanarak işe başlayabilirsiniz. Ama daha önceden oluşmuş güneş lekeleriniz var ise Buğdaydan faydalanabilirsiniz.
GEREKLİ MALZEMELER :
2 avuç buğday,
2 bardak su,
2 yumurta sarısı,
1 çorba kaşığı badem yağı,
Gülsuyu
HAZIRLANIŞI : Buğdayı suyun içinde ezerek, (Pişirilmeyecek) diğer malzemeleri de katın ve iyice karıştırın. elde ettiğiniz karışımı, yüzünüze sürün ve kuruyana kadar bekleyin. Ilık su ile yıkadıktan sonra cildinizi gül suyu ile silin.
İki avuç buğday,iki bardak suda ezilir.İki yumurta sarısı ve bir çorba kaşığı badem yağı konulur.Yüze sürülür ve kurumaya başlayınca yıkanır ve gülsuyu sürülür.Bu maske,Kızıl lekelerin ve sivilcilerin giderilmesini sağlar.Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulanır.Bu maske şampuan olarak kullanılabilir,saçların parlamasını sağlar.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“CİLT VE GÜNEŞ LEKELERİNE BİTKİSEL ÇÖZÜM” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
3662
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1575

Sponsor Bağlantılar