Cinsel İsteksizlik İçin Orgazm Aşısı

Aşk ve Cinsellik, Sağlık 30 Nisan 2016

Cinsellik hayatın bir parçası. Her ne kadar ülkemizde halen en büyük tabulardan bir tanesi olsa da, kadın ve erkek için hayatın ve neslin devamının vazgeçilmezi. Buna rağmen bazı kişilerde cinsel isteksizlik olduğu da bir gerçek. Peki cinsel isteksizlik çözümsüz bir sorun mu? Elbette değil. Gelişen teknoloji tıp biliminde de pek çok yeniliği beraberinde getiriyor. Bu yeniliklerden bir tanesi de cinsel isteksizlik için orgazm aşısı. Evet yanlış okumadınız. Artık orgazm aşısı adında bir aşı var ve cinsel isteksizliğe karşı olumlu yönde etki ediyor.

Orgazm Aşısı Nedir Ne İşe Yarar ?

orgazm_asisi

Orgazm aşısı kadınlardaki cinsel isteksizliğe çözüm olarak üretilmiş bir aşı. Vajinanın 3-4 cm iç kısmında bulunan sinir dokusu oldukça fazladır. Burası G noktası diye bilinir. G noktası klitoristen sonra, cinsel doyumun en yoğun olarak hissedildiği ikinci bölümdür. Cinsel ilişki sırasında, G noktasında uyarı ile başlayan kasılmalar kadının orgazm olmasını sağlar.

G Noktası Nedir ?

orgazm_asisi_nedir

G noktası, vajina girişinde 2-3 cam içeride üst duvarda bulunan ve parmakla dokunulduğunda belirgin hale gelen erojen bölgeye verilen isimdir. Bu bölgedeki bezlere skine bezleri denir ve salgı yapma özelliğine sahiptir. Bu bölfgede toplu halde bulunan sinirler, cinsel uyarı ile birlikte kabarık hale gelir. Cinsel ilişki sırasında penisin buraya temas etmesiyle birlikte kadınlarda vajinal orgazm meydana gelir. Klitoral orgazm ise, vajina girşinin üst kısmında bulunan klotorisin uyarılması ile meydana gelen orgazmdır.

Orgazm Aşısı

orgazm_asisi_nereye_yapilir

Orgazm aşısının esas işlevi G noktasını büyütmesidir. Bu sayede cinsel ilişki sırasında cinsel haz eksikliği ve sonrasında cinsel isteksizlik problemlerini ortadan kaldırmaya yönelik üretilmiştir. G noktasındaki skine bezlerini belirgin hale getiren orgazm aşısı, cinsel ilişki sırasında kadının cinsel açıdan daha çok uyarılması ve cinsel haz alma ve süresinin daha uzun olması açısından fayda sağlamaktadır.

Orgazm aşısı Nereye Yapılır ?

G_noktasi_orgazm_asisi_nereye_yapilir

Orgazm aşısı G noktası bölgesine uygulanan bir aşıdır. Aşının içeriğinde kolajen bulunur. G noktasının büyümesini ve belirginleşmesini sağlayan bu aşı 6 ay boyunca uygulama yapılan kişide cinsel istek ve orgazm süresinin artmasını sağlar.İşlem sırasında G noktası bir cihaz yardımı ile tespit edilir enjeksiyon uygulaması yapılır. Orgazm aşısı 1-2 dakika gibi kısa bir sürede yapılan kolay bir işlemdir. Orgazm aşısının etkisi zaman içinde azalacağından dolayı, kişinin ihtiyacına göre yılda 1 veya 2 defa tekrarlanması gerekebilir. Orgazm aşısı herhangi bir zararı veya yan etkisi bulunan bir aşı değildir. Uygulama yapılan kişiler, gündelik hayatlarına ve ertesi gün cinsel hayatlarına devam edebilirler. İşlem herhangi bir ağrıya neden olmaz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Cinsel İsteksizlik İçin Orgazm Aşısı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar