CİNSEL PERFORANS ARTTIRICI YİYECEKLER

Aşk ve Cinsellik, Sağlık 11 Nisan 2011

Cinsel Perpormans Artırıcı Yiyecekler
Cinsel Perpormans Artırıcı Yiyecekler

Cinsel Performans Arttırıcı Yiyecekler

Cinsel Performans,Cinsel Performans Arttırıcı,Cinsel Performans Arttırıcılar,Cinsel Performans Düşüklüğü,Cinsel Performans Artırıcı,Cinsel Performans Arttırma
Cinsel Performansı arttırmak için, bazı besinlerden faydalanmak mümkün. Pek çok araştırma bazı yiyeceklerin cinsel performansı artırmak açısından oldukça etkili olduğunu gösteriyor. İşte size Cinsel Performans Artırıcı Yiyecekler..
Cinsel İstek Artırıcı
Havyar: Uzun yıllardır afrodizyak olarak kullanılmaktadır. İçerdiği çinko miktarı nedeniyle erkeklik hormonlarının yapımını artırır. Çinkonun aynı zamanda sperm kalitesini de artırdığı belirlenmiştir.
Kayısı: A vitamini ve potasyum bakımından çok zengindir. Kasların ve beynin daha düzenli çalışmasını ve daha az yorulmasını da sağlar.
Çikolata: İçerdiği seratonin ve daha da önemlisi fenetilamin maddeleri nedeniyle hafif cinsel istek artırıcı etkiye sahiptir.
Fındık, fıstık, ceviz ve badem: Lif, protein ve vitamin bakımından zengindirler İncir: Şeker oranı yüksek olmasına rağmen kan şekerini hızla yükselten şekerden olmadığı için tüketilmesinde bir sakınca yoktur.
Ginseng: Geleneksel Çin ve Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak üzere kullanılan bir köktür.
Muz: Mineral, magnezyum, demir, lif ve C vitamini bakımından zengindir. Bağışıklık sistemini güçlendirir, sperm üretimini artırır.
Sarımsak: A1, B1, C kükürtlü yağı içerisinde bol miktarda akil sülfür bulunur. Canlılık verir, hem kadın hem de erkeklerde cinsel gücü artırır.
Havuç: Yoğun A vitamini içerir. Kuvvetlendirir, güçlendirir ve cinsel gücü arttırır.
Mercimek ve kuru baklagiller: Protein, yağ, karbonhidrat sodyum, kalsiyum, demir, mineraller içerir. Zekayı geliştirir ve cinsellik üzerinde etkilidir. Pekmez: Demir, kalsiyum ve potasyum içerir. Tahinle alınması etkisini artırır.
İstiridye: İtalyan ve Amerikalı bilim adamlarının yaptığı çeşitli araştırmalarda içerdiği bazı aminoasitlerin cinselliği sağlayan hormonları tetiklediği görülmüştür.
Cinsel Performans,Cinsel Performans Arttırıcı,Cinsel Performans Arttırıcılar,Cinsel Performans Düşüklüğü,Cinsel Performans Artırıcı,Cinsel Performans Arttırma,cinsel istek artırıcı

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“CİNSEL PERFORANS ARTTIRICI YİYECEKLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar