DR ENDER SARAÇTAN CİNSEL GÜZÜ ARTIRAN DOĞAL VİYAGRA TARİFİ VE FAYDALARI

Dr Ender Saraç 09 Kasım 2008

8 Haziran Pazar Günü Ender saraçla Sağlıklı günler programı bu kez erkeklerin çok işine yarayacak bir tarif verdi. Doğal viyagra adıyla adlandırdığı karışım, malzemelerine bakılırsa tam bir mucize gibi görünüyor. Malzemeler ve tarifimize geçmeden önce doğal viyagramızın içindeki baharatlar ve malzemeler ne işe yarar önce onları bir öğrenelim isterseniz.
KIRMIZI GİNSENG :Özellikle cinsel gücü artırdığı bilinen ginsengin bilinen ve kullanılan 3 türü vardır. Şeklinin insanı andırdığı düşünülür.
1- SİBİRYA GİNSENGİ : Kadınlar açısından canlandırıcı etkiye sahiptir.
2- KIRMIZI GİNSENG : Testesteron seviyesini yükseltiğinden kadınların kullanması önerilmez.
3-AMERİKA VEYA KANADA GİNSENGİ : İyi bir afrodizyaktır……..
ANTEP FISTIĞI : Bol miktarda E vitamini içerir. İyi bir protein ve demir kaynağıdır. Kalp ve damar sağlığını korumaya yardımcı olur.
KİŞNİŞ : İngilizce adıyla Koriender olarak bilinir. Çok sıcaklarda sıcakların olumsuz etkisini alır ve vucuttaki ateşi düşürür. Gaz için oldukça faydalıdır.
TOZ ZENCEFİL : Kolesterolü düşürür. Yorgunluk, allerji, cinsel güçsüzlük gibi pek çok derde devadır. Kuranı-ı Kerimde adı geçen tek baharattır.
KAYMAK : Kolesterolü yükselttiğinden kaloesterol sorunu olanlar tarafından yenmemesi gerekir.
SAFRAN : Çok pahalı bir baharat olduğundan ancak gr şeklinde alınabilri. En kıymetlileri ; İran Safranı, Hint safranı, ve Safranbolu safranıdır. Ülkemizde bol miktarda yetişmektedir. Aynı zamanda ağrı kesici özelliği vardır.
dalıdır. Yüksek oranda A vitamini ve Beta Karoten içerir. İyi bir protein kaynagıdır. Polenin şifalarından faydalanmak için güneş ve ışık görmeyen bir yerde saklanmalıdır. Polen, Sabahları aç karnına bir tatlı kaşığına yakın miktarda yenmelidiri. Fazlası zararlıdır.
08 Haziranda show tv deki progrmanında yine sağlık için çok faydalı bilgiler veren Dr Ender Saraç, bu kez erkekleri yakından ilgilendiren, cinsel gücü artırıcı, tabiri yerindeyse, doğal bir viyagra tarifi verdi. Öncelikle malzemelerimize bakalım;
GEREKLİ MALZEMELER:
1 kg kaliteli bal
100 gr kişniş
100-150 gr dövülmüş antep fıstığı
100 gr ceviz
100 gr kırmızı ginseng
100 gr arı poleni
3-4 gr safran
100 gr kaymak
100 gr ceviz
100 gr toz zencefil
İstenilen miktarda tarçın
YAPILIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün malzemelri balın içine iyice yedirerek, özellikle tahta bir kaşık ile karıştırın. Kavanozun etrafını folyo ile güneş görmeyecek şekilde sarın. Kapalı ve serin bir dolapta saklayın. Sabah akşam 1 kaşık yenilecek.
Bu karışım aynı zamanda canlandırıcı etkiye sahiptir ve yorgunluğu alır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DR ENDER SARAÇTAN CİNSEL GÜZÜ ARTIRAN DOĞAL VİYAGRA TARİFİ VE FAYDALARI” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Rastık Çekmenin Faydaları

Rastık Çekmenin Faydaları

16 Şubat 2015
4583
ENDER SARAÇ GÖBEK ERİTME

ENDER SARAÇ GÖBEK ERİTME

24 Ağustos 2010
2389

Sponsor Bağlantılar