DR İBRAHİM SARAÇOĞLU HAMİLELİK VE CİNSEL GÜÇ KÜRLERİ

11 Haziran 2008Seda Sayan’n Sabah Sabah Seda sayan progran-mından alıntı ;
DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN SARI KAVUN ÖNERİSİ : Sarı kavun vücuttaki su dengesini sağlıyor. Siyah kavundan çok daha faydalaı olduğunu söyleyen Saraçoğlu Sarı kavun yenilmesini öneriyor.
DR İBRAHİM SARAÇOĞLU HAMİLE KALMAK İÇİN KÜR : 8-9 adet kuru inciri 1/2 suyun içine koyu kaynatın. Kaynayan İncirin içine bir adet sert havuç ilave edin. 2-3 dakika daha kaynattıktan sonra, Bu suyun yaırını sabah kahvaltı öncesi, diğer yarısını daöğle yemeğinden önce için.Kürün uygulanma süresi 21 gün.
SARAÇOĞLUNDAN ÖENEMLİ UYARI : Hamile kalmak isteyen hanımlar Adaçayı, nene ve maydonozu kesinlikle yemesinler diyen Saraçoğlunun verdiği kür ;
DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN ERKEKLERDE CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN FORMÜL : Erkeklerde cinsel gücü artırmanın en doğal yolu keçiboynuzudur. Keçiboynuzunu suyun içinde kaynatıp suyunu içmek cinsel gücü artıracaktır. Harnut pekmezi olarak bilinen keçibonuzu pekmezide cinsel gücü artırmakta faydalaıdır. Ama keçiboynuzunun doğalı kadar fayda sağlamaz.Dr Saraçoğlu programdaki konuşmasında sarı kavunun faydalarından da bahsetti.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DR İBRAHİM SARAÇOĞLU HAMİLELİK VE CİNSEL GÜÇ KÜRLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar