DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN BİTKİSEL ÖNERİLER 1

17 Ekim 2008 tarinde, Kanal D de yayınlanan Sabahlların sultanı programında Seda Sayanın konuğu olan Dr İbrahim Saraçoğlu, Yumurtalık kistleri , böbrek taşları, yüksek tansiyon,dişeti iltihabı, sivilce problemi,meme ve rahim kanseri,egzama ve sedef için bitkisel önerilerde bulundu. Bu kürleri iki ayrı yzıda sizlerle paylaşacağım. bu bölümü okuduktan sonra, İbrahim saraçoğlundan Bitkisel öneriler 2 adlı yazımızı da mutlaka okuyun.
* Meme ve rahim kanseri ile, yumurtalık kistlerini tetikleyen en önemli sebeplerden bir tanesi, doğal olmayan tohumlardır.
* Sivilce problemi olanlar, domates ve narenciyenden uzak durmalılar. Bu tip gıdalar sivilce problemini artırır.
* Narın iç kısmında bulunan, etli kısımlar, yani nar tanelerinin arasındaki perdeler, diş eti iltihapları için çok faydalıdır.
* Ses telleri için, nar suyu çok faydalıdır. Düşük tansiyonu olanlar nar suyu içmemeliler.
* Yüksek tansiyon hastaları, sigara içilen ortamdan uzak durmalıdır. 1.5 ay boyunca dikkat ederlerse yüksek tansiyondan kurtulabilirler. Sigarayı bırakmaları gerekir. sigarayı bırakmak için karabaş otu kürünü daha önce yayınlamıştık.
* Böbrek taşları için, haftada 3 defa, zeytinyağılı prasa yemeği yenilmesi, böbrek taşlarının olulmasını engeller. Kalsiyum açısından zengin olan meyve ve sebzelerin yenilmesi, böbrekteşlarının eritilmesine yardımcı olur. Böbrek taşlarını düşürmek için ise, Avakado yaprağı kürü uygulanır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN BİTKİSEL ÖNERİLER 1” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar